www.sudzibas.lv Hesburger Neatbilstība pasūtītajam ēdienam!

Hesburger - Neatbilstība pasūtītajam ēdienam!

Labdien vēlos informēt, ka šodien ap plkst.23:15 biju iegriezusies Hesburger, ar draugiem, kurš atrodas Tukumā. Viss jau būtu kārtībā, ja vien pārdevēja kuras vārdu neatceros, apkalpoja mūs ļoti lēni. Es pasūtīju mazo Vistas trotilu ar kolu un frī. Piesakot vairākas reizes, lai neasu gatavo. Pasūtījumu paņēmu līdzņemšanai. Saņemot pasūtījumu vēlreiz pārjautāju vai neasa trotila ielikta uz ko saņēmu atbildi no pārdevējas: " A tur ir asa neasu vajadzēja ?" Gribētu zināt ar kuru vietu vietu klausās pārdevēja, kad pircējs vismaz 5 reizes atkārto: "Man lūdzu neasu trotilu!", pasūtot ēdienu. Un vai mani sagaida vel kādreiz šāds pārsteigums?!

Neasu, respektīvi - trulu, atbilstošu intelektam? Pārsteigums noteikti noteikti sagaidīs - nesekmība latviešu valodā.

veesaa007 13.11.2016

Hmm, biju domājusi, ka trotils ir sprāgstviela. Te izrādās, ka Hesburger tortiljas vietā tirgo trotilu?! P.S. Pastāv iespēja pašai izņemt tos piparus ārā no tortiljas.

donna b 13.11.2016

Trotilu ar vistu? LOL.

C critical thinker 14.11.2016

Gatavojies pārsteigumam - citreiz Tev trotilu nepārdos!

Latviešu tautas 14.11.2016

trotila ielikta uz ko saņēmu atbildi no pārdevējas... "Man lūdzu neasu trotilu!", pasūtot ēdien

C4 labāk neka trotils. Ņem piemeru no dušmaniem Sirijā: ķimiski ieroči gašigak... Hlors, fosgens, iprits..

Latviešu tautas 15.11.2016

Ņem piemeru no musuļmaņu teroristiem Sirijā: ķimiski ieroči garšigak... Hlors, fosgens, iprits, baltais fosfors..