www.sudzibas.lv Hesburger Neapmierina apkalpošana

Hesburger - Neapmierina apkalpošana

Ļoti neapmierina tas, ka Hesburgerā liepājā pasniedz varteikt aukstus ēdienus un pats burgers ir vnk sakot pretīgs (mērcītes tiek saspiestas tā ka vnk vēmiens nāk) iekožoties no viena gala tu vari apskatīties pa otru galu burgera sastāvu, jo viņš automātiski izšķīst, frī kartupeļi garšo kā pārvārīti vai neizcepti, izrādās šodien uzzināju, ka glāzītēm tas tur jumtiņš pienākas tikai tiem klientiem, kuri iet laukā, nevis paliek sēdēt pašā kafejnīcā, priekš viena cilvēka teu iedod vienu salveti, pretēji McDonnaldā ņem kaut simts!!! Kasierīte pati izturās kā tāda .*.*.*.*.*. Cik zinu daudziem bijušas problēmas ar viņu. Vienreiz uzbraucu par to ka kā var aukstu burgeri pasniegt, protams paņēma mikrenē iemeta un pārsildīja, pēctam maize pēc košļenes garšoja. Būtu ļoti priecīgs ka ātrāk McDonnalds liepājā uzrastos, jo tajā vienmēr viss ir kārtībā un nekad nav bijušas problēmas, un ļoti cerētu, ka kāds tur no Augstāk sēdošajiem Hesburger kkādiem čalīšiem varētu ieviest kārtību!

P Piena sēne 23.05.2011

Sāc ēst normālu pārtiku, nevis brīnies, ka kaut kas ne tā garšo un vēl krīt laukā. Vismaz atvieglosi savu dzīvi un ēdot burgerus, picu un vēl ko tādu, ir jārēķinās, ka būs šmullēšanās.