www.sudzibas.lv Hesburger Lēns serviss, paviršs darbs

Hesburger - Lēns serviss, paviršs darbs

Stendera ielā, Hesburger, eju jau otro dienu pēc ledus kafijas. Vai tiešām centrā pa dienu 13: 25, skatieties kamerās, Rindā stāv 10 cilvēki ir normāli?
Viens kasieris? Nopietni? Vai tiešām grūti noalgot vēl vienu darbinieku?
Kā ari ganību iela evita, ļoti pavirši stradā. Ir vairākas reizes aizmirsusi ieteikt burgerus! Pēdējo reizi mega burgeru, kas ari vairāk nav lēts.
Ir daudz sūdzību par viņu un vēl pie tam tā ir maiņas vadītāja? ! Ņirgājas aiz Letes, lēni visu dara un ātrums šajā apkalpošanā ir diezgan svarīgs!

16.06.2023

Velvetpopstar 16.06.2023

Slikta atmiņa. Vajag sekot līdzi. Un īsti neviens negrib strādāt tādās vietās .

T tieši tā 16.06.2023

Es skatos, ka sūdzības par Hesburgeru daudz jums. jautājums - kāda sū... pēc tad uz turieni vispār iet, ja jau viss tik slikti? tiešām nav alternatīvi "kartona" gaļas izstrādājumu restorāni? ilgi jāgaida? Karstās vasarās rekomendēju dzert vairāk ūdeni un nēsāt cepuri, savādāk izskatās, ka jums ar domāšanu sarežģīti.

Joe Rogans👽 16.06.2023

Es arī gribu pasūdzēties. Šodien 9 nagetu vietā ielika 6 🙁

Taisi ledus kafiju pats :)

M Mileikaso 18.06.2023

Tas pakalpojums, par kuru maksāju naudu 😁 un man neinteresē sliktais garastāvoklis vecenei kas viņu taisa vai zbal tas darbs , gadi par daudz lai to darbu darītu. Ja darbs nepatik vai nevar pavilkties tieši tajā darba kur ir svarīgs ātrums. Ir jāiet prom no tāda darba 😁👍