www.sudzibas.lv Hesburger Lēna apkalpošana/ Ventspils

Hesburger - Lēna apkalpošana/ Ventspils

Vēlaties pārbaudīt savas pacietības mēru? Dodieties uz Ventspils "Hesburger". Tur katram klientam, stāvot pie letes, jāgaida 15 min. Pirmoreiz kaut ko tādu redzēju. Kaut kas neiedomājams. Nevienā citā pilsētā nekas tāds nav redzēts. Visu cieņu maziem bērniem, kas pacietīgi stāvēja. Daži pieaugušie paspēja pat aizmigt. Jo, ja tu esi 4tais rindā, tad stunda ir pietiekams laiks :D Pārdevēja kā pusaizmiguši, ne no šīs pasaules.

Pacco_al 14.06.2016

Nu kur problēma, nu tak aizej un citur paēd. Nē, vajaga savu pārgudro viedokli noteikti te ielikt.

A ailiekts 26.06.2016

Otrā Latvijas stūrī, Ainažos, arī tieši tas pats, aizmiguši, pasūtījumus jauc, parasti aizmirst ko iedot no pasūtījuma, bet kad burgeri gribas, to vēl var paciest, bet pēdējo reizi vispār unikums, cilvēku padaudz, viena atnāk pie otras kases, pasauc ka var nākt, pirms manis ar gimeni un maziem berniem pieiet vīrietis un mēs ar izejam no pirmās garās rindas pie tās kases, bet rezultātā pieņēma tik pasūtījumu no vīrieša un vis, pazūd ar galiem, laikam slēdza to kasi, tā nu mēs un vēldaži kā muļķi pagaidījām bet nekā, nu protams to vietu pirmā rindā pazaudējām un rindas galā otru reizi negājām, tas nu jau par traku, aizgājām prom. nu apkalpošana tur parasti ir ļoti zemā līmenī, neiesaku.