www.sudzibas.lv Hesburger Fri kartupelīši.

Hesburger Krasta ielā - Fri kartupelīši.

Tā kā pati strādāju Hesburger jau gadu, zinu kadiem ir jābūt fri kartupeļiem. Bet tie kurus sanēmām bija noteikti jau stāvējusi kādu pus stundu. Mērcīti kuru biju pasūtījusi neiedeva. :) saprotu bija gandrīz jau 01:00 visi nogurusi. Bet par ko maksājam naudu?!?!

B

Dainis 10.08.2017

Jūs maksājat naudu par to, ka ēdat atkritumus, bet kur tad starpība cik svaigi viņi?

Ventilators 11.08.2017

Arī citur NEbarojas!

TasEsLV 10.08.2017

Apveicu ,ka strādā Hesburger un izcili pārzini frī kartupeļu garšas prasības. Domāju sazinies ar vadību un viņi iespējams atvainosies par to ,ka šajā augstas klases restorānā tika pasniegti 30 min stāvējoši frī kartupeļi, turpmāk jūsu kārtas cilvēkam iesaku pabrīdināt par augstdzimušo statusu - lai ieliek jaunu porciju vienos naktī.

S sensor 10.08.2017

Varejat pajautāt mērcīti.. Gan jau ne no ļauna prāta neielika

E ELLIO 11.08.2017

To :-Латыш - это профессия!
Sveiks anālais cietēj no Inčukalna! Atkal Tev miera nav! Tev tak nav miera ja Tu nekomentēsi lietas ko Tu absolūti nepārzini! Jeb varbūt Tu esi strādājis Hesītī?

K Karota 01.09.2017

Kad es pati strādaju Hesā(5 gadus), atnācu uz citu Hesu un pasūtiju kebabu.Bija ļoti jēla gaļa, ēst pat bija pretīgi, asinis varēja redzēt.Aizgāju pie kasieres, pateicu, ka jēla gaļa uz ko man atbildēja, ka tādai viņai ir jābūt.Es ar smaidu saku, ka nav vinai tādai jābūt un kebabgaļu jācep abās pusēs un ka es pati strādaju Hesburgerā.Tad pārdevējs man ar naidīgu smaidu teicis, ja? Tad uzradi man dokumentu, ka tu hesburgērā arī strādā.Pateikt, ka es biju šokā, neko neteikt.Es atdevu kebabu.Sazinājos ar vadību un visu izskadroju.Nu jau vairs viņš tur nestradāja.Atbrivoju cilvēku no darba, kas viņam nepatīk

C cccccc1 26.03.2018

Cik tu esi lepna ka nostradaji tur 5 gadus.tagad vari viesmi visu macit..