www.sudzibas.lv Hesburger Krāpšana, slikts serviss

Hesburger - Krāpšana, slikts serviss

Pasūtīju lielos frī kartupeļus par papildus piemaksu 50 eiro centu vērtībā. Pēc pasūtījuma saņemšanas konstatēju, ka esmu saņēmis mazos frī kartupeļus ar savu komplektu. Nu jau kā krievu laikos, ka deficīta preces varēja dabūt tikai pa blatu. Šausmas! Esmu vīlies, jo nesaņēmu solītos lielos frī kartupeļus, un turpmāk būšu Makdonalds klients! Bēdīgi.

13.02.2024

A Anud Husam Ibrahim 13.02.2024

man iespruda klavietura

N Neitrāla persona 14.02.2024

Jums šķiet, ka McDonaldā darbinieki nekad nekļūdās? Un ja viņi kļūdīsies, tad kur iesiet? Atpakaļ un Hesburgeru? Ja uzreiz ir redzams, ka darbinieks ir kļūdījies, tad vajag aiziet un laipni pateikt, ka ir notikusi kļūda un viņi izlabos. Vismaz man nekad nav bijušas problēmas.

A Anud Husam Ibrahim 13.02.2024

Piekritu, man ari nesen tads gadijums bija >:-( Es ari biju nopicis lielos fri kartopelus bety uz ceka radija ka man bija tikai garie bet ne lielie fri kartupeli bet vini nemaz nebija ari tik gari. samaksaju lielu naudu nemaz nepaedu pa septini eiro butu labak uz cetralo tirgu belasu aizgajis nopirk krapsana. mercite bija garsiga.

S Smadzen'sVaig? 13.02.2024

Muhamedānim šizofrēnija uznāca, ka ar sevi runā?

T taisnibascinitajs3 14.02.2024

Čekā redzams, ka Jums tur jau Platīna līmenis, kur tad citur aizriposiet?