Hesburger - Krāpšana

Man ar bērniem patīk Hesburger restorāni un diezgan bieži tos apmeklējam Bet šodien biju ļoti nepatīkami pārsteigta. Uz Hesburgeru Vienības gatvē 77 devās mans dēls, pusaudzis, acīm redzot pārdevējs uzskatīja ka tad var strādāt pavirši, vai ieekonomēt produktus uz viņa rēķina.Jo bērns atnesa pasūtījumu mājās, kur piemēram tortiljas pildījumā bija tikai 2 salātlapas un viens gabaliņš sojas un tādas bija divas tortiljas. Esu ļoti apbēdināta ka tā var rīkoties

Dainis 07.07.2018

Pirmo reizi dzirdu, kā kādu satrauc tieši salātlapu trūkums burgeros :D Jums ieteiktu vismaz bērnus nevadāt uz šādām vietām.

S Solvita Bauda 07.07.2018

Un tas dod tiesības pārdot tortuljas vietā pliku pankūku? Un es neprasīju tavas domas par to kur vest vai nevest bērnus reizi pāris mēnešos.

Facepаlm 07.07.2018

"Man ar bērniem patīk Hesburger restorāni un diezgan bieži tos apmeklējam"... reizi pāris mēnešos?

S Solvita Bauda 07.07.2018

Manuprāt reize pāris mēnešos ir ļoti bieži priekš tāda veida pārtikas, pat pārāk bieža. Ko domāji ar savu komentāru?

Facepаlm 07.07.2018

Ja jau tādu sviesta sūdzību uzrakstīji publiskai apskatei, tad r jārēķinās ar lasītāju negatīvo reakciju. Un nav ko spuroties ar visiem, nepietiks spuru

Dr DooM 07.07.2018

Solvita iemācies beidzot pati gatavot nevis pičkāt bērnus ar to ''super'' veselīgo pārtiku .

S Solvita Bauda 07.07.2018

Un tu laikam mani pazīsti vai jebko par mani zini?

S Solvita Bauda 07.07.2018

Nav ar ko parunāt? Nav kas klausās tavas gudrās idejas.Ej troļļo citur.

C critical thinker 07.07.2018

piemēram, DR DooM, kas ir tas drausmīgi veselīgais, ko gatavo saviem bērniem? avokado, ogas, sēnes, tvaicēti dārzeņi, tvaicēta vistas gaļa? padalies ar receptītēm ;P

C critical thinker 07.07.2018

man gan ir nelabas aizdomas, ka tie veselīgie aizrādītāji pičķā iekšā kotletes un kartupeļus ar miltu mērci un domā, ka ēd veselīgāk. nekas traks tai burgerā nav. maize, kotlete, salāti, mērce - kas tur tik traks? ar jebkuru ēdienu ir svarīgi - daudzpusīgi, līdzsvaroti un ne par daudz kaloriju, viss.

C critical thinker 07.07.2018

mani vispār sajūsmina, kad cilvēki ar izteiktu lieko svaru un kuru ikdienas uzturs ir karbonādes, kotlešmaizes un siermaizes, kaut ko pukst par neveselīgajiem burgeriem un picām.

Nav īsti skaidrs, par ko šeit komentāros cepās? Runa jau nav par to, vai Hesburgera ēdiens ir veselīgs vai nē, bet par elementāru krāpšanu. Vēl saprastu, ja Solvita būtu sūdzējusies par to ka pārāk ass burgers, jeb Hesburgerā neprot gatavot. Tā ka nebāzieties katram podam par vāku. Jūsu komentāri šajā gadījumā ir pilnīgi garām. Jūs taču neieteiksiet cilvēkam, kurš nopircis brāķētu datoru, skaitīt ar pirkstiem!

Dr DooM 13.07.2018

Katrā gadījumā es savus bērnus uz tām ātrajām ēstuvēm nevedu . Man b;erni labprāt ēd brokastīs auzu pārslu putru , plānās pankūkas , vārītus kartulpeļus ar krējumu utt
Katrā ziņā mēs ar sievu nēsam slinki lai mājās pagatavotu normālu ēdienu nevis pičkāt tos Hesīša vai maķīša s.ū.d.u.s savos bērnos .
P.S Protams ka ir vieglāk iestumt bērnus hesītī - vismaz ir laiks telefonā pasēdēt ar draudzenēm bezjēdzīgi pačatot un palepoties netā ar ko tu kārtējo reizi baro bērnus lai tik vakars būtu brīvāks un nebūtu pie plīts jāstāv ! Vēl jautājums vai tu maz zini kā plīti ieslēgt , jo viss ticamāk ar tiem garajiem gēla nagiem nesanāk pagriezt to maz ''sasodīto'' rokturīti :D

M MohawkUshanka 04.08.2018

Tev kāds prasīja? Domā kādam te interesē, kā Tu savus bērnus ēdini? Ja Tevi satrauc, kā Solvitas Baudas (es pieņemu) kundze baro savus bērnus, uzraksti par viņu sūdzību!