Hesburger - Krāpšana

HESBURGER RĪGA BRĪVĪBAS 299 šodie 13/06/2016 pasūtot Hesburgera komplektu aizejot līdz darba vietai atverot iepakojumu secinājums atkal nav kartupeļi ielikti, interesanti par ko tad mēs klienti maksājam, ja apkalpojošais personāls savu darbu veic tik bezatbildīgi, jūtos vīlusies!

U

A anak 14.06.2016

Vakar, kad iegādājos 2 negantā burgera komplektus Origo Hesburgerā, arī mans pasūtījums tika sajaukts. Bija tikai viena kola un pielikta klāt cilī mērci (laigan teicu, ka mērcītes nevajag un čekā viņas nebija).
Vasara- droši vien jauni darbinieki.

M Mārtiņš.V 22.11.2016

Tāpēc jāparbauda savs maisins pie kases un japaludz lai ieliek to kas aizmirsts.Nevis jaraksta seit sudzibas par krapsanu.Varbūt cilvēks ir jau stradajis vairakas dienas pec kartas 12h diena,un noguruma iespaidā vis var gadīties.