www.sudzibas.lv Hesburger Krāpšana ar daudzumu

Hesburger - Krāpšana ar daudzumu

Jau kuro reizi, apmēram 4-5x, pasūtot pirkumu Hesburger, izejot ārā apskatoties maisa saturu, ir redzams, ka iztrūkst kāds burgers, pasūtot 4 siera burgeerus, parasti nav ielikts 1 burgers.
Un šādi ir regulāri. Nav pirmā un pēdējā reize.
Kāpēc nekad nav ielikts par vienu burgeru vairāk nekā pasūtīts. Piemērs - ja pasūta 5 siera burgerus, nekad viņi neieliks 6 burgerus, bet toties par vienu mazāk gan (obligāti.) 4 burgerus.

Citā hesburgerī nekad nav tadu problemu ar pasutiju, tikai šajā.

Šada problēma ir man vienā hesburger iestādē vienmēr.

Ir arī bijis, kad neidod, cukurus, kociņus pie tējas. Neidod 2 mērcites.

Kas tas par servisu?

Nejaušība ar aizmiršanu varetu būt 2 - 3 x bet nejau regulāri piekopj šito krāpšanās veidu. Samaksā vaairāk un dabū mazāk!

09.05.2023

Papildināts Pepe58 09.05.2023

Logo sauklis samaksā par 3 bet dabū tikai 2.
Maksā vairāk, dabū mazāk. 👎

B Bez_vārds 09.05.2023

Tieši tā, tu tikai maksā. A citi pat vienu burgeri nopirkt nevar. A tev atņem vienu 😁😁😁👌 tas laikam tāpēc, ka neproti dalīties.

I ilrgjefiho 10.05.2023

Jā, bet jocīgi ir sūdzēties, ka tevi piemānīja uz vienu sūdiņa gabaliņu

G Gonzo23 10.05.2023

Labāk paņemt kādu dārgāku komplektu nekā tos lētos pa eirik burgerus

Pepe58 12.05.2023

1.50

S spotled 10.05.2023

Tāpēc ka daunis esi

Pepe58 12.05.2023

Toties tavs komenatru skaits ir 550 tas daudz ko izsaka par tavu hobiju. Komentaru rakstišanu. 🤣

S SantaBezsa 04.01.2024

Man bija tieši tāds pats gadījums, tikai komplektiem netika pielikti frī kartupeļi :(
Bet to konstateju ka biju jau mājāa.

Ļoti nepatīkami samaksāt, bet nesaņemt.

Bauskaa Hesburger.