Hesburger - Higiena

Bijam ventspils hesburgeri un atkal redzejam, ka pavari strada bez cimdiem. Nem bulcinas plikas rokas un tin ieksa. Nu bet nav higieniski. Jus tak ne majas gatavojat. Uz ediena var palikt jusu sviedres, adas atmirusas dalas, bruces palikumi, nagi un vispar netirumi. Tas nav tikai ventspili, bet ari riga redzeju tadu bildi. Hesburger vadiba, noperciet tacu darbiniekiem cimdus! Nav jau padomju laika ednicas, ka gatavo bez cimdiem.
Ventspils
Paldies

Papildināts votevote 02.10.2017

problema atrisinata.Ar mani sazinajas Hesburger vadiba.Paldies

V

R rubinstein 01.10.2017

Var būt darbinieki gatavo bez cimdiem jo viņi regulāri mazgā savas rokas? Tāda doma nebija ienākusi prātā?

V votevote 02.10.2017

visu tak neizmazgas.Izmazgat var tikai tas, kas pielipa no arpuss

C CastorTroy 01.10.2017

Klau, ar tādu iztēli, kā Tu vispār vari iet uz kaut kādu sabiedriskās ēdināšanas iestādi? :)))
Nebojā apetīti citiem cilvēkiem!
Kā tu vari pieskarties iepirkumu grozu rokturiem? Kā tu ņem rokās naudu, kad kasiere izdod atlikumu?
Tur ir miljardi visādu baktēriju! Un pats galvenais, ja tu nemazgā rokas,caur ādu Tev var pielipt daudz vairāk nekā caur ēdienu, jo Tavā kuņģī kopā ar hamburgeri " adas atmirusas dalas, bruces palikumi, nagi" pārstrādāsies bez jebkāda efekta uz tavu organismu!

Ventilators 02.10.2017

Ne par velti, tur ir goda vimpelis pie sienas "2010. gada labākais restorāns". 7os gados, daudz kas var mainīties.

alergologs 02.10.2017

Nē nu ''bruces palikumi un sveidres'' ēdienā, tas tiešām ir nopietni..

Paldies par atro atsauksmi

V votevote 02.10.2017

es pirm esanas mazgaju rokas un ja es edisu ar savam rokam pati, ta ir cita lieta.Bet svess cilveks ir kas cits

"ja es edisu ar savam rokam" - par dakšiņām, karotēm un citiem galda piederumiem neko neesi dzirdējusi?

Sveiciens cimdomānei!
Jebkuram, pārtikas apritē strādājošajam ir jāveic obligātas veselības pārbaudes un jānokārto sanitārās higiēnas minimuma apmācības. Diemžēl klientiem nav prasības pirms apmeklējuma pārbaudīties pie psihiatra un viņi izmūk no palātām, dodas uz Hesburger un raksta savus paranoidālos murgus. Labāk būtu pasūdzējusies par saviem vecākiem, kuri neizmantoja kontracepcijas līdzekļus!