Hesburger - estuve

Skanstes 7 Hesburgeraa, 21 septembri, Sieviete kas stradaja pie kases bija pilnigi slima un klepoja absoluti uz visa iespejama. Rokas pec kases darbibam netika nomazgatas vai dezinficetas!!!! Redzeju ka vina lika kartupelishus Fri maisinja un klepoja viniem virsu. Vai tas ir normali? Ja darbinieks ir apslimis varbut vismaz var dezinficet rokas, tomer estuve.

B

M Maslina 02.10.2014

bednie ljudi vinuzhdeni rabotatj s kashlem, sopljami I ponosom. Rukovodstvo ugrozhaet uvolneniem, esli chelovek zahochet pojti na bolnichnij.

J jaunnais 06.10.2014

Nepatīkami, bet iespējams nebija jau tik traki. Ir jau jāizvērtē arī tas vai šim darbiniekam ir iespēja paņemt slimības lapu, jo ir jau uzņēmumi, kuri neļauj slimot ir jāstrādā kā zirgam