www.sudzibas.lv Hesburger Ēdienā mats

Hesburger - Ēdienā mats

Šodien (30.06.2022.) plkst. 13:17, iegādājoties Hesburger pusdienas, ēdot frī kartupeļus, sajutu vienā no frī kartupeļiem kaut ko garu un staipīgu-mats! Frī kartupelī iefritēts mats. Protams, atpakaļ vairs nedošos, jo paņēmu līdzi uz mājām-bet tālāk ēst vairs neko negribas,ne frī,ne burgerus,jo apetīte sabojāta. Lūgums darbiniekiem savākt matus,vai ja ir ļoti gari-staigāt ar sietiņu. Fui!

Čekā šas.Nr. 2018010736

30.06.2022

R

S Sarita Kleina 25.05.2022
Krapsanas

Bērnam pasūtīju burgerus UN nugetus,bet vēl vajadzēja 3 gurtu mērcus klāt atnākot majas izkrāmē,bet Mērces nav neviena.1,50 eiro izsvieti,bet bērnam vairs nepatīk iet Jo talu dzivojam.

S Sudzibas.lv Admin 02.07.2022

S Sarita Kleina 25.05.2022
Krapsanas

S Sudzibas.lv Admin 02.07.2022

V Vecais ūpis 14.06.2022
Krāpšana, Slikts serviss

Imantas Hesburgerā jaunas pārdevējas diezgan slikti un rupji apkalpo klientus, no vienas smird pēc tabakas. Kartupeļu porcijas kļuvušas diezgan mazas, paši kartupeļi ir jēli. Atceros, ka kādus trīs gadus atpakaļ tādu problēmu nebija.

S Sudzibas.lv Admin 01.07.2022

G Gulbenietis 30.06.2022

Labi, ka man mājās ir kaķis. Ne kas tāds sen vairs netraucē :D

R Ralfs C. 30.06.2022

Kaķa spalva ir kaķa spalva. Garš cilvēka mats iefritēts kartupelī ir kaut kas cits 😅

Good Intentions 30.06.2022

Pasaules gals, ņem virvi.

"garu un staipīgu-mats!" - pieļauju ka bērnībā tevi regulāri staipīja aiz matiem, tas varētu būt vienīgais iemesls, lai domātu, ka mati ir staipīgi.

StiklaSmiltis 05.07.2022

Kad beidzot sudzībām tiks norādītas konkrētas adreses, ziniet cik hesīšu Latvijā ir?