www.sudzibas.lv Hesburger neieliek visu pasūtīto un čekus,ja ņem ēdienu līdzņemšanai

Hesburger Dolē - neieliek visu pasūtīto un čekus,ja ņem ēdienu līdzņemšanai

Jau kārtējo reizi ņemot ēdienu līdzņemšanai man paciņā nebija ielikts viss, ko pasūtīju.Nebūtu jau nekas traks, ka nebūtu ielikuši mērci 20 sant. vērtībā, bet šoreiz nu gan pāršāva pār strīpu - neielika divus siera burgerus.Sanāca, ka par Ls 5 nopirku divas kolas, kartupelīsus un divus siera burgerus, kaut arī biju pasūtījusi četrus.Šo trūkumu konstatēju piebraucot jau pie mājām.Gribēju atgriezties, bet izmeklējoties pa visam paciņām konstatēju, ka nav ielikts arī čeks.Acīmredzot dāma zin, ko dara.Un vēl jāatzīmē, ka pardevējai (melnmatei)ir visai nopietnas problēmas ar latviešu valodas prasmi.Nolēmām ar vīru, ka sajā iestādē turpmāk vairs neiegriezīsimies un neiesakām arī citiem.:)

D

V vilis 16.09.2010

Kartējais murgs, paķēru, aizskreju, nepadomaju, attapos un beigas reka sanaca!!!

K Kaijatomilaunilgvars 17.09.2010

Vai tad klientam jākavē rinda un jāpārcilā viss paciņas saturs? Vili Jums patiktu gaidīt līdz katrs būs pārliecinājies, ka paciņā salikts viss vajadzīgais?