Hesburger

Na privokzaljnoj ploshadi,v etom kak oni nazivajut ''restorane",rabotajut tormoza!!!Kto tam bil tot znaet!Zdatj inogda prihodetsja po 20min.odin gamburger! I bivaet takoe,4to govoriw im chto budew bratj,a oni ne 4erta ne ponimajut,smotrjat na tebja tupimi glazami.

K kristine 01.04.2007

Ja, Origo vispar PRETTIGI!!! Viss netris, nekad tur vairs neeju, shausmas!!!! NATURALS UKJIS! KA TUR VISPAR VAR KO EST, SEDET, VISS PIEDIRSTS. KA VISPAR NAV KAUNS IPASHNIEKEIM??

L Lilly 03.04.2008

Pilnīgi piekrītu!

Man nav nekādu pretenziju pret cilvēkiem ar "trūkumiem" galvā vai kādā citā vietā, bet laikam šis darbiņš prasa kādus ašakus cilvēkus.
Nerunājot jau par tīrību un apkalpotāja rokām.

F Fantom 07.05.2013

Origo Hesburger pelna vissvairak naudas no visiem latvijas hesburgeriem, jo tur ir loti daudz cilveki un apkalposana 10 minutes laika ir 40 cilveki un uz grila var likt tikai 12 galas un tagad padomaiet?ka fiziski cilvekam nevar pagataot 10 minusu laika 40 burgerus un pa priksu ari nedriks taisit burgerus .ka MCdonalda, jo vini bus veci un tur iet atskaite burgeriem, ja paiet 25 minutes, var mest ara