www.sudzibas.lv Hesburger Neprofesionāla apkalpošana

Hesburger Barona iela - Neprofesionāla apkalpošana

Vakarā ienācu pasūtīt fiksu maltīti. Mani apkalpoja kāds jauns māceklis, kurš nedaudz nemācēja uzvesties. Uz jautājuma "vai kola ir? " tika sniegts 5 minūšu garš monologs, ka kola nevar beigties, bet burgeri gan var. Pēc tam pasūtīju, un es citēju, "sojas veģetāro tortiljas komplektu", ko es visu arī pasūtīju līdzņemšanai. Tajā brīdi jaunietis atbildēja, ka "tas nu gan ir beidzies", bet to pasniedza kā joku un ka viss patiesībā ir.
Gatavā tortilja diezgan ilgi stāvēja gatava un neaiztikta, kamēr šis māceklis ar kolēģi skraidīja pa visu iestādi un meklēja kādu citu jaunieti, kurš bija atstājis savu pasūtījumu un aizlaidies. Tad, kad manu pasūtījumu sagatavoja līdz galam, jaunietis sāka mētāt jociņus - "nu kā neēdīšu ar viņiem" un "vai tiešām varu viņus šādi pamest? " parastos apstākļos tas liktos varbūt pat smieklīgi, bet tā kā bija vēls un es tiešām vēlējos ātri paķert ēdienu un doties mājās, tas likās nedaudz kaitinoši. Protams, ka to neteicu, centos būt pieklājīga un mierīga. Es saprotu, ka "vakarpusē širmis aizbrauc ciet" vai kā tamlīdzīgi, bet tiešām ir pietiekami, ja pajautā pasūtījumu un viss.

Tā kā pasūtījumu ņēmu līdzi, tikai apēdot nelielu daļu no tortiljas secināju, ka man ir iedota vistas tortilja un čekā arī tā ir izsista. Tas gan bija šoks, jo tika lūgts veģetārs ēdiens, jo ir nelielas problēmas ar gaļas pārstrādāšanu. Ņemot vērā, ka cilvēks palaida garām, ka lūdzu līdzņemšanai, pieļauju, ka "sojas" un "veģetārā" tortilija arī aizlidoja gar ausīm. Es saprotu, ka ir vēls un cilvēks ir noguris, bet nu tad vismaz varētu ar mazāk komentāriem apkalpot klientus. Nu jau vairs neko, bet tikai vēlējos pasūdzēties. Varbūt nevajag testēt savas flirtēšanas prasmes uz klientiem gandrīz vai 11tos vakarā:)

N

S Smadzen'sVaig? 12.12.2023