www.sudzibas.lv Hesburger Attieksme pret darbiniekiem

Hesburger - Attieksme pret darbiniekiem

Attieksme pret darbiniekiem vairākos restorānos ir kā pret lopiem. Ja ir vēlme sabojāt nervus un veselību, tad uz priekšu, visiem parējiem kategoriski neiesaku.

V

I ieva 27.12.2009

Jā, bet es vēlētos atzīmēt šīs firmas darbinieku attieksmi pret klientiem, tā dažkārt arī ir visai lopiska.

A anonims 03.09.2010

Ja, bet darbinieku atieksme tada ir tikai tsapec, ka vini tiek novesti no darba deveju puses, plus vel katru dienu sastopas ar vienkarsi drausmigiem klientiem, kuri vienmer ir neapmierinati.Lidz ar to darbinieku attieksme ari mainas.Un to visu dabu izcist darbinieki.Vini tacu ari ir cilveki, ar nerviem, kurus boja ikviena persona kam tas patik.

O Olga 05.01.2011

Pilnīgi piekrītu par darba devēja attieksmi, manu meitu marinēja veselu mēnesi, kāmēr pieņema darbā, visus dokumentus nokārtoja papildus izgāja arodārstu par savu naudu, kaut vai norīkoja Hesburger, bet strādāt nemaz nepiedāvāja, pirmo reizi bez algas, pēc tam 3 stundas un sūtīja mājās, jo viņiem redziet pārdošanas % samazinās, pēc tam piedāvāja ierasites 24.decembrī uz tīrīšanas pasākumu, kad meita atbrauca, durvis bija ciet, bet viņai neviens nebija paziņojis, ka pasākums tika atcelts, meita uzrakstīja atlūgumu, jo šādu darbu gaidīt tik tiešām nervusbendēt.

D DIMA 06.07.2011

olga. kas tas bija par restarānu?

M Miša 07.07.2011

Ar restēm logos.

U uik 26.11.2011

Fiška tāda - pirmajā mēnesī maksā grašus, no otrā mēneša paceļ bišķīt stundas likmi un hesīši uzvārās uz naiviem skolniekiem, kuri nostrādā mēnesi (24dienas) un nopelna ~80ls un tad tiek patriekti. Nevienā citā lv uzņēmumā nav tāds darbinieku maiņas procents, kā hesī!