www.sudzibas.lv Hesburger apšmaukšana TC Dole Hesburgerā

Hesburger - apšmaukšana TC Dole Hesburgerā

Šodien biju Hesburgerā, kas ir TC Dole, tur jau trešo reizi sastopos ar naudas apšmaukšanu (izdod par maz)...cilvēki, esiet uzmanīgi, pieprasiet čeku!
apkrāpa uz 2 Ls, vēl citu reizi pieskaitīja trīs burgerus, iedeva divus...labi, ka laikus tika pamanīts un nauda atgriezta.
Vispār nepatīkama sajūta, ka šitā šmaucās...

J Jana 06.10.2011
hesburgers

Vakar ar bernu iegajam Doles Hesburgera un tad gajam iepirkties un tad ta sagrieza vederu, kad knapi lidz toletei tiku ...iedeva aukstu pirmkart un laikam vecu kadu...un spraita vieta ieleja minerali haaa

J Janai 06.10.2011

Saki viņiem paldies, ka tev to Spraitu neielēja, jo tad līdz tualetei nemaz netiktu, nāktos nokārtoties pa ceļam uz tualeti, visiem par lielu jautrību.

L Linda 06.10.2011

šaubos vai Jūsu Vēdars spēja tik ātri apēsto pārstrādāt :D

T ToLinda 06.10.2011

Vajag tikai mikroskopisku daliņu dzīvsudraba, lai tava "Vēdara" saturs drīz pēc maltītes baudīšanas notecētu gar tavām kājām!

P PēterisDaiboževs 07.10.2011

Āā, tad tu tā biji, kas apdirsdamās skrēja pa Doles otro stāvu. Sākumā padomāju, ka kaut ko nozagi un mūc projām...

E Elīna 10.10.2011

esmu pavars un zinu kad un cik ilgaa laika war tikt pie caurejas no ediena, tapec saubos par to cik sajaa staastaa ir patiesiiba:D

A Antra 14.10.2011

Ja tu esi pavars tad tu neesi arsts :D

A Aleksandrs Piņkovs 25.11.2017
Krāpšana

Tāpat vien noskaita naudu no bonuskluba kartes.

K katja86 26.01.2018
briesmīga apkalpošana

Šodien ar draugiem iegājām "paēst" Hesītī, apkalpoja sieviete bez jebkādas galvassegas, vēlāk izlasīju,ka viņa ir restorāna vadītāja,vai tad ja cilvēks amatā augstāks, kkādu noteikumu nav?! Neapēdu ne kumosa no tā viss!

L Lil artjoms 09.04.2018
Krāpšana

Es pasūtiju torilu gaidiju 20minutes un tā arī neatnesa. Gāju prasīt kur mans ēdiens kasiere teica ka ir jau aiznests un nedabuju savu ēdienu. Esmu dusmigs jo es nedabuju edienu un paliku bez naudas...

E Eriks133 12.06.2018

pacēla cenu mērcītēm uz 50 centiem

W what77 02.07.2018
Paldies!

Paldies Alfas Hesburger darbiniecēm kuras tā pat iedeva man paņemt brokastis kas ir līdz 11:00,kad es tur atnācu knapi par 11! Bez jums nomirtu no bada!

G Gatis 24.07.2018
Krāpšana

Čalīts neielika burgerus noteiktu skaitu. Prom braucot noskatījās un tad izdomāju pārskaitīt (pēc 10km)
Protams nebija to 20 burgeru .
Ēd vesels!

I Intars 02.08.2018
Nav wc.....

Hesburger pasāžā nav pieejamas tuoaletes. Esot vadības rīkojums. Kā tā?

P Pēteris99 12.03.2016

Kasiere nespēj atšķirt pasūtijumus. Nepa tēmu pasniedz zivs burgerus.

H HaloDraugs 06.10.2018
RAĶETES NAV!!!