www.sudzibas.lv Hesburger apkalpošona

Hesburger - apkalpošona

Šodien 15.10.11(ap 13.00) biju restorāna Hesburger Olympia. Biju sašutis ka izkatijās meitene kura mani apkalpoja, nezināju ka drīks nēsāt ķēdi ap kaklu kura metās acīs, un auzkarus ar akmeņīem kuri var iekrist ēdienā, ar tādu sejas izteiksmi mani apkalpoja itkā es viņai pārādā esmu kaut ko. Mani apkalpoja meitene vārdā (Marija) pasūtiju to ko vēlējos un, bet mērci un čeku man neiedeva es teicu meitenei ka Es mērci arī biju pasūtijis uz ko man atbildēja paaigstīnātā tonī Krievu valoda, sakot ka es runāt neprotu, Kāpēc man tas jādzird no sveša cilvēka kurš ir darbā, uz kurieni skatās vadība, ka ļauj strādāt tādiem cilvēkiem ka ši meitene.? Es pateicu ka neiešu pie viņiem vairs, uz ko man atbidēja( ‘idi V Makdonald ) Ļoti žēl ka tādi cilvēki bojā kompānijas tēlu.

T ToKristapsSkudra 15.10.2011

Teļagalva gatavais, vispirms pats apgūsti latviešu valodu, tad pārmet citiem.Neesmu dzirdējis, ka restorānu apkalpotājām būtu kādi ierobežojumi rotaslietu nēsāšanā.

K KristapsSkudra 15.10.2011

Bet merci tad kur ir ?

T ToKristapsSkudra 15.10.2011

Vienīgi Iļģuciema pāraudzināšanas iestādē, ja esi par tādu dzirdējis.

T to-ToKristapsSkudra 15.10.2011

PATS ESI ZIRGAGALVA - LOSIS PĒDĒJAIS, TIKAI LAULĪBAS GREDZENU UN ĶĒDI, KAS NERĒGOJĀS VAR LIKT :::::::::))))::::::::::)))))

I Inga 15.10.2011

"Hesburgerā", kas atrodas netālu no alfas, DUS Lukoil, ja nemaldos ir viens tāds čalis, ka svisu laiku kaut ko aizmirst iedot, vai iedod kaut ko nepareizu.Lielo kartupelīšu vietā mazos u.t.t

A asdsa 15.10.2011

Kas ir dirseejiem pashiem nekad nekas nesajuuk vai nepiemirstas?

T Tātasir 15.10.2011

Tā tas ir, tā bija kārtējā urla, jo tikai urlas nēsā atsvarus ausīs un govs ķēdes ap kaklu.

L Liene 17.10.2011

Katrs uzņēmums pats nosaka, ko drīkst un ko nedrīkst nēsāt, un kaut kāds random pircējs jau nu nebūs tas, kurš noteiks ko nēsāt vai ko nenēsāt pārdevējam. Tiešām kkāds mūžam neapmierināta urlagāna teksts, kas tikai grib visam piesieties, jo pašam dzīves nav.

P Patstavigais klients 17.10.2011

Kristap, ti upirj ne dodelanij. ti naverno ochenj spewil domoj 4tob zajti v i-net na sajt SUDZIBAS.LV Bednij, neschastnij 4elovek. ja ponimaju...krik dushi. mne tebja zhalj. ti zabivaew svoj ni4tozhnij zheludok etimi burgerami, kotorie delajut eti KRIEVU URLAS svoimi rukami.

N Neaizmirstulīte 17.10.2011

Cik tomēr cilvēki Latvijā ir tālu no civilizācijas. Es pati strādāju kasē un lieliski saprotu to meiteni. Vienkārši apnika un grūti ir strādāt dēļ visādiem cilvēkiem, kas līdzīgi tev. Pats laikam nestrādā. Darbs ar cilvēkiem ir ļoti grūts. Ļoti daudzi ir tik kašķīgi, ka *****. Vienmēr jums būs slikti. Staigājiet tik īgni, ka nelabi metas skatīties uz "cilvēku" sejām.
Un tie kas raksta sūdzības.. Klausieties, mūsdienās ir tik grūti dabūt darbu un visi cilvēki ir kā uzēdušies viens uz otra. Ja tev pašam nav darba vai tu esi tik slinks, ka negribi strādāt, nevajag to atņemt citiem!! Nu aizveriet takš acis un pamēģiniet saprast, ka tā nevar dzīvot.

* ****** 17.10.2011

Tu aita tāda, ja ir grūti un apnika, tad nestrādā!Pati esi lielā gabalā no civilizācijas, ja nevari savākties un izturēties pret klientu pienācīgi.Var domāt, ka tu ar savu iznākšanu darbā sabiedrībai izdari pakalpojumu! Tad padomā par to, ka arī klients ir pēc smagas darba dienas un ari viņam ir grūti un arī viņam var apnikt tādas sapūtušās pifas.