www.sudzibas.lv Hesburger apkalpošana un produkts

Hesburger - apkalpošana un produkts

Iesaku vairs nevienam neēst Hesburgerā, kurš atrodas Šķūņu ielā 3! Apkalpošana ir briesmīga. Cilvēku nav, bet viens burgers jāgaida vismaz 15 minūtes. Pati esmu strādājusi tādās iestādēs un zinu, ka burgera pagatavošana aizņem vien 4 minūtes.
Meitene, kura gatavoja manu burgeru viņu nevis nolika tam paredzētajā vietā, bet gan nosvieda. Es tommēr esmu atnākusi uz sabiedrisko ēstuvi un gribu sev cienošu attieksmi, nevis, ka manu pārtiku mētā!
Un burgers! Pretīgs! Nekad, neko tik briesmīgu nebiju ēdusi! Mērce vienā pusē tek ārā, bet otra puse pilnīgi sausa. Tomāts arī neizskatījās pirmā svaiguma!
Nedomāju, ka kāmēr man tiek gatavots burgers, kaut kāds vīrietis var staigāt parastajās drēbēs pa virtuvi.
Nekad vairs neiešu uz šo vietu un neiesaku to darīt nevienam!

C