www.sudzibas.lv Hesburger Apkalpošana, serviss

Hesburger - Apkalpošana, serviss

Pirmkārt - pēc pasūtījuma pieņemšanas kasieris informēja, ka atspirdzinošie dzērieni nav pieejami - uzskatu, ka par šādu "ķibeli" būtu nepieciešams klientu informēt pirms pasūtījuma veikšanas.
Otrkārt - atspirdzinošo dzērienu vietā tika piedāvāta kafija, tēja, Lotes suliņa (no bērnu komplekta) vai arī iespēja piemaksāt 0.25LVL un baudīt cappy dzērienu - izvēlējāmies 1 cappy un 2 lotes suliņas, palūdzām arī glāzīti - tikām informēti, ka glāzīte pienākas tikai par papildus samaksu (?) īsti neizpratu skaidrojumu - ja reiz iegādājos komplektu, kurā ietilpst atspirdzinošais dzēriens, vai tad cenā jau nav iekļauta papīra glāzīte?!
Pirms vēl esmu saņēmusi pasūtījumu un norēķinājusies, pēkšņi izrādās, ka atspirdzinošie dzērieni tomēr ir pieejami - bet "laipnais" kasieris ne vien nepiedāvā mums izvēlēties dzērienus, bet arī necenšas izskaidrot kādēļ šāda situācija radusies.
Treškārt - nonākot līdz pasūtījuma saņemšanai, atverot līdzi ņemšanai paredzēto iepakojumu konstatējām, ka kartupelīši nav pievienoti. Devos atpakaļ pie kases, kur man vēl nācās pārliecināt to pašu kasieri, ka esmu pasūtījusi un samaksājusi par 3 komplektiem, kuros iekļauti arī kartupeļi. Kasieris kaut ko nomurmulēja zem deguna, iedevu čeku - beidzot vienojāmies ka kartupeļi man tomēr pienākas. Komiskākais, ka 3 kartupeļu iepakojumu vietā saņemu 2 - atkal dodos atpakaļ pie kases, atkal skaidrošanās un tad visbeidzot arī saņemu trešos.
Pie tam čeks man netika piedāvāts - pati uzprasījos, citādi arī kartupeļus nebūtu dabūjusi :)
Ceturtkārt - pasūtīju neaso tortilju, taču jau ar pirmo kumosu nācās secināt, ka mans lūgums nav ņemts vērā, ja reiz klientam tiek piedāvāta iespēja izvēlēties, būtu jauki, ja šī izvēle arī tiktu ņemta vērā..
Par laimi ēdiena kvalitāte nepievīla, toties šāds serviss liek domāt, ka nākotnē vairīšos apmeklēt tieši šo Hesburger ēstuvi!

N Name 19.06.2013

Nē, jaukumiņ! Iespēja izvēlēties netiek piedāvāta!!! Jūs, visi, esat to izštukojuši, ka var bez tā un šitā pasūtīt!!!
Protams, mums nekas cits neatliek kā pasūtīt izstrādājumus bez kaut kā.
Esat kādreiz redzējusi kādu izkārtu vai jebkādu citu reklāmu par to, ka varat sastādīt recepti pats????!!!

L Lexy 19.06.2013

Tu tekstu vispār izlasīji pirms komentē? :D:D:D:D