Hesburger - apkalposana

piebraucot pie lodzina 1. jagaida 15 min lai vispar par tevi liktos zinis. 2. runa ta ta ka es butu nezinu kas butu.. ''rej ka sun'' man virsu.. neludzu nepaldies...seja tik dusmiga ka es itka es vinai brauktu virsu..un ta regulari vairakas apkalpotajas...

J

L laima 01.09.2008

Mums arī Jelgavā atvērās Hesburger...Ziniet, pilnīgi tāda pati situācija, vairs pie lodziņa vispār nebraucam...Jāgaida patiesi kādas 10min, un tad atnāk neapmierināta uzpūtusies...Sākumā braucām, bet tagad vairs nē, apnika šitā attieksme

E Elina 01.09.2008

Pilnigi piekritu. Serviss ir briesmigs. Es jau labak tomer iesu uz Makdonalds neka uz Hesburger... :( Ja Hesburger administracija apmekle so labu, tad var ceret, ka tuvakaja laika kaut kas uzlabosies...

D Dainux 23.10.2008

Es arī pilnīgi piekrītu. Nupat Vecrīgas Hesburger man sabojāja jauko vārdadienas noskaņu ar savu nelūdzu, nepaldies attieksmi un nikno sejas izteiksmi par to laikam, ka es tur vispār esmu ienākusi... Biju tur pirmo reizi un varāk tik tiešām savu kāju tur nesperšu un arī citiem neiesaku. Tad jau labāk uz McDonalds, kur apkalpošana ir daudz laipnāka un draudzīgāka - tāpēc jau tur ir rindas, bet Šķūņu ielas ieskrietuvē neviena cilvēka un bez tam netīri galdi arī... Aizgāju neēdusi un sliktā omā... Kas ar viņiem ir? It kā jaunas meitenes aiz letes, bet uzvedas kā menopauzes laika nervozās būtnes :))

N Nata 23.10.2008

Un kakao viņiem ir negaršīga, udeņaina, nesalda. Mani berni atteicas dzert šo dzerienu..

. ... 10.06.2009

Dainux! sebja v zerkale videla?mozet v tebe problema, 4to k tebe tak ljudi otnosjatsa? navernoe ti iz teh, ubogih, kotorih na paljcah mozno peres4itatj, dovolnih pokupatelej v tisja4i raz bolwe, ne zadumivalisj po4emu?na sebja obratite vnimanie, obizennie!!!

I Ireneta 20.01.2018

Soglasna s vami, otnoshenie kak k shesterkam poslednim, raz plotjat - tak 10 raz nogi nado oblizatj im,100 raz poulibatsja i blagidarnostjami zasipatj, prihodjat ljudi zlimi kak budto govna v rot nabravshi i trebujut k sebe otnashenija