www.sudzibas.lv Hesburger Apkalpošana

Hesburger - Apkalpošana

Labdien!
Vēlos Jums iesniegt reklamāciju par kādas darbinieces, diemžēl neapskatījos vārdu, nepieklājīgu un pat neadekvātu rīcību. Tas bija vakardien 22.decembrī 2011.gadā, pulksten 07:05 no rīta ,kad piebraucām pie hesburger lodziņa, lai pasūtītu ēdienu.Bijām vienīgā mašīna. Pie kases stāvēja puisis un meitene, izskatījās, ka noņem kasi,pēc salīdzinoši ilga laika ~ 7 min. meitene izliecās pa lodziņu un lūdza apbraukt no otras puses pie viņas, jo šī neesot pietiekami laba.Lai gan nobrīnījos, bet apbraucu.Apstādinu mašīnu pie lodziņa, atkal sanāca gaidīt kādas 2min. Viņa izliecās otreiz pa lodziņu un saka, lai braucam vēlreiz.Jo šoreiz mēs neesam apskatījuši piedāvājumu. Protams , otreiz es vairs nebraucu,jo jau sen zināju ko vēlos un ar šo kasīšanos jau kavēju darbu, bet, kad pateicu ,ka nebraukšu, viņa atbildēja ar tādu "manis pēc, nebrauc" un novaikstījās.
Saprotams, ka var būt slikti rīti, bet klients ir klients,un pārdevējs ir pārdevējs,un arī cik bieži nav nācies iegriesties Hesburgerā tur vienmēr ir bijusi pozitīva un cilvēka cienīga attieksme.Tāpēc ceru, ka šī jaunkundzīte dabūs rājienu, lai citiem cilvēkiem nebūtu jācieš no viņas sliktās omas un apsolūti nepiemērotās uzvedības savā darba vietā.

L lol 24.12.2011

Kuraa pilseetaa?