www.sudzibas.lv Hesburger nozaudētās mantas

heburger "valmiera" - nozaudētās mantas

vakar atstāju savu cepuri un cimdus Hesburgerā. gāju pakaļ, bija tikai cimdi nolikti pie nozaudētām mantām. tātad nozaudētās mantas ir visiem pieejamas un jebkurš var paņemt. ;) manuprāt, tas nav normāli. Visos restorānos un veikalos taču ir jānoliek pie pārdevējas un jāpajautā, nevis visiem pieejošā vietā! cepuri biju vakar tikai nopirkusi, firma arī laba! kāds kurš ieraudzīja arī savāca.

Z Zars49 04.02.2012

kas tu domā ka hesburgers ir mantu glabātuve? pati vainīga ka atstāji! uzņēmums neuzņemas atbildību par atstātām mantām!

S sarmite 03.03.2012

kurā vietā tad liek tās atrastās mantas, eju tur regulāri un nekad neesmu ievērojusi kādu kasti kur atrastās lietas samestas būtu...varbūt vienkār;si kāds apmeklētājs bija nolicis citur. un personāls tur arī loti atsaucīgs. draugs bija aizmirsis savu telefonu un jau pēc 5 min zvanīja meitene no turienes un teica ka telefons atstāts ( viņa bija skatījusies pēdējo zvanīto numuru).

E Eiforija 05.11.2012

nezinu, vai te var paarmest personaalam, paarmest vareetu taadaa gadiijumaa, ja dreebes buutu nodotas pret numurinju un nemot aaraa buutu kas pazudis, un taa jau arii nav viesniica, kur istabene atstaataas mantas zina kam atdot peec registracijas datiem. savaa aizmarsibaa citus nevar vainot.

donna b 05.11.2012

**Visos restorānos un veikalos taču ir jānoliek pie pārdevējas un jāpajautā, nevis visiem pieejošā vietā** Tiešām??? Cik mēs to nevēlotos, pārsvarā diemžēl ja kaut kas ir nozaudēts, veikalā, tas ir nozaudēts un tikai ja paveicas, tad var dabūt atpakaļ.