www.sudzibas.lv Hesburger Rupji apkalpo

AtrisinātaHesburger darbiniece - Rupji apkalpo

Loti rupji apakalpo bernus. Mans 12. Gadigais dels vairakkart sudzas ka hesburger darbiniece rupji apkalpo. Kolu iedodot bez vacina, nepiedavajot salminu. Kad paprasa vacinu iedod un saprotams ja velas kolai vacinu tad ari vajag salminu. Paprasot ari salminu fraze no darbinieces (ko vel negribi)
sis ir viens gadijums aprakstits.. Kaut tadi ir jau neskaitami pret berniem. Mila darbiniece, iesaku labak vairs, lai mans dels nesudzetos, par rupjo attieksmi, ja ne es nepazelosu savu laiku un tevi rupekli apciemosu. Paskaidrosi kapec tada atieksme? Tas ja perk burgeru berns nedod tiesibas tev but rupjai. Tev vins jaapkalpo tapat ka mani. Un jebkuru pieauguso, jo berns ari ir tavs klients.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Erika12344 14.11.2019

Viss niskaidrojies,atvainojas.

E

Cūkurgailis 14.11.2019

kas tā par draudēšanu? sūdzību pat uzņēmumam nemāk adresēt. laikam ies un pēc kārtas visus dauzīs

E Erika12344 14.11.2019

Nekur netiek,nekas draudets.Izlasi kartigak

Tad iesu apciemosu,paskaidrosi kapec tada attieksme.ta tika uzrakstits,vajag lidz galam.izlasit

O Otis 14.11.2019

Ja tavs šmurgulis bija tikpat lecīgs dēļ salmiņa, kā tu šajā sūdzībā, tad nebrīnos, ka saņēma tādu attieksmi.
Ieteiktu audzināt savus bērnus, un iemācīt viņiem cienīt citus. Un kā jau teicu citā sūdzībā, un arī šeit atkārtošos - es šeit nevainoju to šmurguli, bet gan tos ,kuri tādu viņu ir audzinājuši.

Un visam pa virsu ''rozīnītei'' - 12 gados jau tomēr būtu jāsāk pašam tikt galā ar savām ''salmiņu problēmām'' , nevis čīkstēt mammučiem par katru sīkumu.

O Otis 14.11.2019

''Ja že matj!''

G Galdnieka Dēls 14.11.2019

(hihihi)

Saivii 14.11.2019

Varbuut arii juusu deels bijis rupjsh pret paardeveju ? Siikie visu ko atljaujas muusdienaas

A absk12 14.11.2019

Man tikai liekās, ka cilvēks ar tādu rakstīšanas prasmi nav tiesīgs sūdzēties par citu darbu?

E Elisa Elisija 15.11.2019

Izaudzinājis kkādu sūdzambībeli, kas par katru nieku kauc. Kauns.