LV RU
www.sudzibas.lv Heigo.eu/lv Krāpniecības pazīmes

AtrisinātaHeigo.eu/lv - Krāpniecības pazīmes

Skaļi tiek reklamētas labākās automašīnas no Eiropas, katru automašīnu esot novērtējis neatkarīgs eksperts, un uzņēmuma mājaslapā ir pieejams katra auto detalizēts auto vērtējums.

Dzīvē ir tā, ka neatkarīgs auto vērtētājs nenozīmē objektīvs auto vērtētājs. Un auto vērtējums neatbilst reālajai situācijai dzīvē.

Ja vērtējumā teikts, ka motoram nav defektu, tad bezdefektu motors var nozīmēt to, ka motoram pa visām malām tek laukā un zūd eļļa un uz tehnisko apskati būs pamatīgi jāpiestrādā.

Ja vērtējumā teikts, ka ritošai daļai daļai defektu nav, tad tas var nozīmēt beigtus 2 plauktus, beigtu stūres šarnīru, izrautu sailentbloku.

Komunikācija ar godīgajiem tirgoņiem ir ļoti laba no momenta, kad viņu mājaslapā nospiež pogu pirkt... Ātri ir gatavs rēķins, naudu viņiem aizsūtīt ar nav pilnīgi nekādu problēmu. Piegādes datums sākotnēji viens, vēlāk piegāde kavējās, kas varbūt pie viņu lielā apjoma nav pats trakākais.

Līgumā ir minēts, ka, ja nopirktajam auto ir iepriekš neuzrādīti defekti, tad uzņēmums defektus novērš. Taču dzīvē ir tā, ka pēc auto nodošanas klientam saziņa ar heigo pazūd. Uz vēstulēm neatbild, zvanīt nav jēgas, jo taisnojas, ka neesot vainīgi. Tāpat līgumā ir minēts, kā iesniegt pretenziju, taču arī tas nav iespējams, jo uzņēmumam tās neinteresē.

Novēlu viņiem tādu pašu attieksmi no citiem! Un neiesaku pirkt auto pie heigo. Eu, jo prece neatbilst aprakstītajam! Un arī līguma nosacījumus uzņēmums nepilda!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Kaspars ar neveiksmīgu pirkumu 11.06.2019

Heigo.eu/lv sedza nopirktā auto remonta izmaksas.
Vairāk kā 2 mēnešu ilgais laika periods naudas pārskaitījumam par auto remonta izmaksām esot bijis nepieciešams, jo esot bijis jāveic pārrunas ar auto pārdevējiem tā iegādes valstī. Tā kā retrospektīvi raugoties uz šo darījumu, aizdomas par krāpniecību no šī uzņēmuma puses ir pagaisušas. Līguma punkts par iegādātā auto slēpto defektu labošanas izmaksu segšanu tika izpildīts.
Šīs sūdzības iemesls pamatā ir komunikācijas kļūdas nevis negodīga saimnieciskā darbība!
No Heigo.eu/lv nav jābaidās!

Komentāri (1)

SIA "AutoMoto1"

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes