www.sudzibas.lv HDD 500 gb Bojājums, nenormāla attieksme

HDD 500 gb - Bojājums, nenormāla attieksme

Nopirku lietotu seagate thin hdd 500 gb laptopam 2.5i". Atnāku mājā uzlieku ir ar win10 krievu versijā jau iekšā. OS aiziet. Tur viss iekšā no vecā lietotāja, nekas nav aiztikts. It kā tā nav problēma, pat labi, pašam nav jāinstalē widows, bet te redzams ka pat pārbauadijis nav. Pirku datorveikalā, bet tas teorētiski, kā no "rokas". Pateica viss pārbaudīts. Bet ar diagnostikas programmu uzrādija 2 bad blokus.
Otrā dienā apakaļ eju. Šis neko negrib dot apakaļ, saka mana vaina, es it kā mistiskā kārtā viņa acu priekšā esot uz galda virsmas disku neverīgāk uzsitis. bet tur praktiski neko neizdariju. Kad sāku uztājīgi teikt, darietu kaut ko. Šis piecēlās un nāca virsū fiziski sāka mani no veikala stumt laukā kaut ko murminot: "ejam pagalmā". Ārā publiska vieta paldies dievam. Kad tika līdz durvīm atvēra maku izmeta naudu ārā uz zemes. Beigās dabuju gan apakaļ ar -5. eiro no preces vērtības. Maksāja 25. Beigās vēl tad stūma laukā, it kā nebija gana varēja likties mierā es pats varēju iziet ārā. Šis burtiski mani izstūma. Varu teikt tā, labi dabuju daudz maz naudu apakaļ, bet tā attieksme bij pilnīgi nenormāla un neiesaku neko pirkt lietotu tur un pat nekur citur nepārbaudīt. Čeku nedod .

J

J Janis1984 26.10.2019

Nez kāpec neuzrādija Firas nosaukumu, adresi un datora vietni.
Rīga, E.Birznieka Upīša iela 11, RNG computers. http://rng.lv

_ _Barons_ 26.10.2019

Šajā portālā laikam tikai kaut kādi trakie sāk rakstīt.
Bet prieks ik pa laikam lasīt kvalitatīvas un informatīva rakstura sūdzības.

O Otis 26.10.2019

Par ko īsti ir sūdzība?