www.sudzibas.lv Has.lv Krāpnieku pastāvīga uzturēšanās vieta

Has.lv - Krāpnieku pastāvīga uzturēšanās vieta

Sākšu ar to, ka šī ir pastāvīga krāpnieku uzturēšanās vieta. Šajā adresē ir atrodams profilu tirgus, kur, piemēram, tiek pārdoti spēļu portāla "Steam" profili, kas ir PRET paša "Steam" portāla noteikumiem. Tas ir aizliegts. Daudzi vēloties nopirkt šos profilus, samaksā par tiem un tiek apkrāpti. Nauda netiek atgriezta, profils netiek saņemts.

Saitā bieži arī tiek pievienotas zagti citu personu faili un mājaslapas, kā arī citi dati. Tas viss tiek izlikts publiskai apskatei.

N

D Dūcrūc 30.10.2016

Pirms kāda mēneša biju iegājis tur iekšā. Krāpnieku perēklis, ne saite.

K kulers 30.10.2016

A ko tad tu perc Steam acc ja tas ir pret noteikumiem, un tagad te raudi ka kads apkrapa?

R rundupe 31.10.2016

Autors nav neko minējis, ka ir pircis profilus, bet gan pateicis, ka tas ir aizliegts.

B Botanist 31.10.2016

Apkrāptie ir paši vainīgi, ka ir tik stulbi un lētticīgi, ja reiz spēj uzķerties uz stulbiem piedāvājumiem.
Teiciens "Skopais maksā divreiz" šeit ļoti labi iederas.

N nOrmaly 30.10.2016

Tad jau sanak, ka jebkura cita interneta vietne ir krapnieku saits? Jebkura vieta 21. gadsimta bus kads, kas nav godigs cilveks. Un to nevar izmainit

J jēkabst33 31.10.2016

Nemaini tēmu , cilvēk ! neiet runa par citiem saitiem , bet gan par šo !

Vienmēr būs kāds negodīgs cilvēks , bet has.lv gan atbalsta šo visu plānprātību !

E emciits~ 30.10.2016

KO nīdad, gribi pērc gribi nepērc. Ta jau ir tava problēma, ka nevari atļauties nopirkt pa tiešo no steamcommunity.
Has.lv nav nekāds krāpnieku perēklis. lol
Tad jau skype ir krāpnieku programma, jo tur tā krāpšana notiek..
21. gadsimta tauta ... . . .. .

R rundupe 31.10.2016

I izlasikartigi 31.10.2016

vispirms izlazi ko autors teicis. viņs nav pircis neko, bet pateicis ka tas nav atļauts šādi pirkt profilus

R rainbow 30.10.2016

man žēl

M Macc 01.11.2016

Pasaki ka iedosi skaidrā un konta pārdošana notiks dzīvē, tad redzēsi uzreiz cik gudri ir krāpnieki.