www.sudzibas.lv Harmonija Pamatskola Krāpšana,ļoti nekvalitatīvi skolotāji

Harmonija Pamatskola - Krāpšana,ļoti nekvalitatīvi skolotāji

Nu ko-kārtējā krāpšanās ar dieva vārdu!Skaidrīte vai jums nav bail no tā,ka jums tas viss nāks atpakaļ?Mēs zinam teicienu,nedari otram sliktu,ja negribi dabūt to pašu atpakaļ!Šobrīd jūsu skolā Nr.1 ir NAUDA Bļāviens-kur tad paliek bērni!Vecāki maksā lielu naudu,lai viņu bērniem tiktu ieliktas zināšanas,bet skolotājas pat netiek galā ar 7 bērniem.Ja neklausa-dzen ārā no klases,vai aizsūta uz speciālo klasi atpalikušajiem..Skolēns neiet uz skolu dēļ skolotājas,bet gan skolotājs dēļ skolēna!Zolmere Mairita uzņēmusies tik daudz amatus ka netiek galā ar saviem tiešajiem uzdevumiem!Ja godīgi-man ir jāizdara savs darbs,lai saņemtu algu,bet izskatās ka šai skolotājai bērni ir pa barabanu,galvenais-NAUDA!Vecāki-ja nav kur naudu likt-atdodiet to vai nu Skaidrītei vai Mairitai,bet sūtiet bērnus normālā skolā,gan jau viņi izdzīvos!

S skolotāja3 13.12.2016

absolūta taisnība.

LabaisStars 17.12.2016

Jums pašai ir problēmas.Jūsu bērs uzvedās kā jucis stundas neko nedarīja un skolotāju arī neklausīja.Jūs bērnam būtu ja iet pie ārsta.Un man liekas ,ka skolotāja rīkojas pariezi bērnu aizvedot uz citu kalsi kur viņam būtu īstā vieta.Un ar kādam tiesībām jūs ar savu telefonu filmējat bērnus un iedevāt video TV3?Jums bija vecākiem jāprasa atļauja.Un jūs parkāpāt Civilpārkāpumu.Es jūs varu iesūdzet tiesa par pirvāto telpu pārkāpšanu.Ar cieņu LabaisStars