Happyauto - Krāpšana

Pirms vairāk kā gada iegādājos auto ~2.5k€ "vērtībā" (no kura laimīgi jau esmu ticis prom) un solīja septiņus kalnus. Biju dumjš un bez servisa pārbaudes arī to iegādājos. Pirmais brauciens uz servisu un man sastāda rēķinu uz 2k€. Beigta stūres reika, grīdā Caurumi (viss izpujis) un pārdevēji solīja, ka viss tehniski ir ļoti labā stāvoklī un apskati varēšot iziet pa nulli! Vecais īpašnieks jūrnieks un reti braucis. Momentā par auto biju starā un nepievērsu tam uzmanību. Klaji meli. Silti ieteiktu visiem no šiem p******* izvairīties! Vienam no viņiem zobi bija tik sliktā stāvoklī, ka ir jāveic kapitālais remonts. Cik slikta viņam tā ir, tik sliktus auto viņi realitātē pārdod. Visi kas bijuši pie šiem to noteikti atpazīs. :)