Hansabanka - nauda

Uz Hansabanku ir riskanti doties cilvēkam, tur tā māk apstradāt, ka cilvēks apjūk un piekrīt noguldīt savu naudiņu uz %, bet pārnakot mājās brīnās pats ka tādu muļķību izdarījis un ģimeni bez naudas atstājis-nu gluži kā čigāni-nohipnozē...tā nav anekdote!

B

S sab 05.06.2008

Ja smadzeņu nav, tad nav ko te vainīt citus.

1 111 09.06.2008

Tieši tā. banka jau neapvārdo, bet piedāvā nopelnīt. Smadzeņu nav, naudas arī nav :D

J juris7oo7 06.07.2008

viss atkarīgs cik lielu summu ieguldīji un kur tieši . bet ja tāda lieta ir notikusi to var atgut ja esi gudrs cilvēks . ir daudzas iespējas ka to atgut atpakal .

D Daniela 30.09.2008

Jaa, ja smadzenu nav, tad gruuti dzivee klajaas!!! Es arii pirms pusgada ieguldiiju naudu investiicijaas. Esmu Hansa Banka kliente jau 6 gadus. Vini maak pierunaat. Solija labu palnu, bet pagaajaa jau pusgads un mana nauda nopelniija 0, 00LVL. Nekad vairs neticeesu HB.

C cilvēks 30.09.2008

Piekrītu visiem pārējiem komentāriem...atstāt ģimeni bez naudas bankā neviens ar varu nespieda. Tur nu pati esi vainīga...

Z zina 30.09.2008

Hansabanka nerupejas par saviem klientiem ,,, bij tada situacija ka man vajadzeja aizdevumu esmu kliente hansabanka jau vairakus gadus un man ateica un vel rupj veida tur pat Parex banka man pieklajigi un laipni iedeva gan aizdevumu gan visu paejo kaut ari nebiju kliente ...secinajums ka ja esi klients patstavigs pie kajas jo citas bankas rupesies labak neka ta kua esi ...un kadi procenti ego kartei tiras sausmas ...neklustiet par hansabankas klientiem,,, nozelosiet

V Vanders 03.10.2008

Zina, bet Tu pamēģini Parexam kaut ko nesamaksāt laikā. Tad tikai redzēsi, kur vēži ziemo... :) Un vēl. Pagaidi, kamēr tām Parex laipni piešķirtajām lētajām fīčām beigsies “iepazīšanās periods”. Tad arī redzēsi reālās rūpes par klientiem. :) Kamēr esi jaunā kliente, protams, ka Tevi mēģina visādi piebarot.

J Jolanta 03.10.2008

Nesaprotu, kāpēc jāzākājas par Parex banku? Esmu kliente vairāk kā gadu, lietoju American Express Blue karti, priecājos par 45 dienu kredītbrīvdienām, par kolosālo bonuss sistēmu - katru mēnesi kino biļete par 5, 50(vakar saņēmu), tad sākumā bija reālas dāvanu kartes ~ 10, - lvl vērtībā katru mēnesi, pēdējā laikā dažādas atlaides - ~ 10-35%, ja nemaldos, kuras, ja ir vajadzība izlietoju, ja nē, uzdāvinu kolēģiem, kuriem noder. Un, kad biju 1 gadu bijusi tur kliente, saņēmu ne tikai 100 lvl vērtībā sertifikātu lidojumiem Air Balticā, bet arī 100 vai 120 lvl dāvanu karti no Lattur. Bet galvenais ir tas, ka nekad neesmu pārsniegusi 45 dienu kredībrīvdienu periodu, līdz ar to nevienu santīmu neesmu 'maksājusi %! Proti - parēķiniet paši kādi ieguvumi, jā, piemirsu, arī "draugiem.lv" bonusi katru mēnesi. Un nevajag kavēt, tad nepūtīs neviens vējš! Kā "TEV" pašam patiktos, ja TAVU naudu TEV neatdod :-))
HB - SWB...reāls sviests, eju es, mans draugs un ..prom uz citu banku!