K Kristaps 26.05.2007

Jā ir žēl, es esat kļuvusi par krāpšanas upuri. Mūsu cilvēki vēl nezina visas nianses ar čekiem. Ja neesat droša nepieņemat čeku vai neizsniedzat preci līdz nauda nav saņemta. Domāju ka esat jau savu mācību guvusi.Par banku. Padomājāt kā Jūs un pārējie bankas kliente justos, ja pieņemot čeku bankas darbinieks katru neizi Jums teiku: "..., bet gadījumā ja jūsu čeks būs viltots, zagts vai vienkārši netiks apmaksāts mēs no jums ieksēsim komisiju kas sastāda - Ārzemju bankas pieprasītā komisija + Hansabankas komisija saskaņā ar cenrāža punktu 5.2."UN ja arī jūs zinātu, ka šāda komisija ir Jūs niesniegu čeku uz apmaksu? Varu pateikt ka pilnīgi visām bankām ir šādas komisijas, kuras ietur par neapmaksātiem čekiem.Lai veicas.