www.sudzibas.lv Hansabanka Mana dizaina karte

Hansabanka - Mana dizaina karte

Mana dizaina karti pasuutiiju pagaaju'saa gada vasaraa. Sa'neemu atbildi, ka karte ir apstiprinaata. Un viss! Tikai 'sogad ap apriili vai maiju, kad bija dar'ii'sanas bankaa, man iedeva dizaina karti. Bet karte bija izgatavota jau oktobrii. Karte nostaaveeja bankaa pus gadu un pazi'nots netika. Un 'saa gada oktobrii man tika atvilkti mistiski 15ls. Bankaa noskaidroju, ka taa ir gada maksa par karti. Nekur netika mineets, ka gada maksa par karti buus 15ls. Nebuutu suutiijis to karti, ja zinaatu summu. Par diviem gadiem 30ls. Padaargs plastikaata gabali'n's. Es domaaju, ka bankas pienaakums buutu informeet cilveekus par kartes gada maksu.

R

A Aleksandrs 22.11.2008

Piekritu, tak vina ari naudinu maksa, domaju, par izgatavosanu.

M Morite 22.11.2008

Man grūti saprast, ka mūsdienās var būt tāds neko nezinu analfabētisms!!! Katrai bankai taču ir mājaslapa, klientam internetbanka, kur viss skaidri un gaiši redzams! Turklāt šajā gadījumā - ja reiz pasūtu karti, tad arī interesējos, kad būs gatava. Par Cēsu Swedbanku gan varu teikt tikai labus vārdus!

A Aivars 22.11.2008

Nu nevajag tā! Banka informē, ka kartei ir gada maksa!
Es savu dizaina karti pasūtīju un man nedēļas laikā karte bija gatava, turklāt pilnīgi piekrītu, ja pasūtīji, tad pats intresējies, nevis gaidi, kad pienesīs klāt visu!

F FAKTS 22.11.2008

PASUTI BANKU RATA UN ATSAKIES NO TAS PAKALPOJUMIEM

. ... 24.11.2008

Vienmēr jau eksistē cenrādis bankas mājas lapā, kur ar cenām var iepazīties un man pat liekas, ka bankā ir cenrādis pielikts pie zoņojumu dēļa vai pie klientu apkalpošanas specialista (-es). Ja pat banka neinformē par gada maksu, tad pašam uzzināt vajag, jo tagad (cik es zinu) visas kartes ir ar gada maksu (izņemot open komplektu jauniešiem līdz 16 gadiem).
Ja negribi "Mana dizaina karti", tad taisi parasto VISA CLASSIC, kuras gada maksa ir 10 Ls.

B BIBI 10.12.2008

Plastikāta gabaliņš!:)Ej pasūti tagad Visa Classic, bet līgumā pirms paraksties, ieķeksē: Atgriezīšos pēc gada!:)
Nē, cilvēk mīļo, padomā loģiski: KAS MŪSDIENĀS IR BEZ MAKSAS!?Pietam Bankā!