HANSA LIZINGS

Ja vēlaties iegādāties preci līzingā, labāk neizmantot Hansa Līzings pakalpojumus. Procenti, protams, zemāki (?) kā citur, bet, ja gadījumā Jums ienāks prātā līzingu atmaksāt ātrāk, tad jārēķinās ar iesnieguma rakstīšanu grāmatvedībai (citās kompānijās atliek tikai piezvanīt un uzzināt atlikušo summu), atbilde jāgaida pa pastu (apmēram nedēļa) vai var saņemt filiālē (vismaz stunda, ņemot vērā rindas). Bet, ja gadījumā izdomāsiet pašrocīgi bez iesnieguma rakstīšanas samaksāt atlikušo summu, tad nāksies maksāt visus procentus arī par līzinga neizmantoto periodu.

E evija 05.08.2006

tam nu gan es nepiekrītu... arī esvēlējoa ātrāk atmaksāt līzingu un man 15 min laikā tika sagatavots gala rēķins, turklāt mani informēja telefoniski, ļoti laipnas meitenes no grāmatvedības man atzvanīja pēc tam , kad tiku nosūtījusi iesniegumu pa fax, tas ka nesaka pa telefonu kram katram ir pašu klientu interesēs, lai citi jeb trešās personas neuzzinātu informāciju

A ants 05.08.2006

nu tad arī maksā tos močnos procentus, ja esi tik stulbs... Hansalīzingā paņēmu jau 4. preci, atlaides saņemu par katru reizi, kā ilglaicīgs klients un līgums tiek noformēts veikalā 10-15 min laikā.... cepuri nost! Hansalīzings ir paši labākie! atceros reiz ņēmu inservisā... nu vecīt tie tik ir procenti pliks un nabags var palikt turklāt lai noformētu bija jāieit uz viņu ofisu 1h toč tam aizgāja!

S S 24.09.2006

es ar pāris reizes ātrāk esmu atmaksājusi. nekādu problēmu. pa telefonu pateica visu atlikušo summu un gribi gaidi to vēstuli, gribi negaidi- var arī uzreiz samaksāt. Jebkurā gadījumā, ja izvēlas gaidīt to vēstuli- % jau tāpat vairs nerēķinās :)

I ineta 19.10.2006

Hansalīzings ir paši labākie, jo atšķirībā no citām kompānijām skaidri pasaka, kāpēc tev tiek atteikts! un ar rēķinu problēmu nav! varbūt t vienkārši ar Ge Money sajauci

S Sandra 31.03.2008

Neko sliktu par Hansabanku un tās piedāvātajiem paklpojumiem nevaru teikt, esmu līzingā (caur internetveikaliem) ņēmusi 2 preces un abas reizes viss ir bijis vislabākajā kārtībā! Un ja gadijās par kādu dienu nokavēt maksājumu, tad soda procenti nepārsniedza 0, 10 Ls!

A aija 31.03.2008

ari es uzskatu hansabanku par vislabako banku. un mums lizinga ir panemta masina, un nekadu problemu vai nesaprasanas nav bijis.