M Master_J 25.01.2006

Hansabankai ir ljoti nedrosha Internetbanka, kuru katru meenesi uzlauzh hakeri un klienti paliel lielos zaudeejumos.Zinasanai: Visas bankas atgriez nolaupito naudu, un bieži to pat neafisejot ka tadi precedenti bija! Tas ir prestiza lieta! Un no kurienes tada informacija? Masas draudzenes, drauda, pazinis kas pazin..... Blenas!

I Inese 22.04.2006

PATI JAU'GADU LIETOJU HANSABANKAS INTERNETBANKU HANZANET UN VARU TEIKT TIKAI TO LABĀKO, NE REIZI NAV BIJUŠAS NEKĀDAS PROBLĒMAS, TURKLĀT KLIENTU KONSULTANTI UZREIZ APMĀCA KĀ T LIETOT. PAR HAKERIEM NEKAS NAV NE DZIRDĒTS, NE REDZĒTS UN JA PATS CILVĒKS SAVAS PAROLES CITAM NEDOD, TO NEVAR UZLAUZT! MAKSĀJUMI TUR NOTIEK ĀTRI UN LĒTI, TURKLĀT TO LIETOT IR VIENKĀRŠI! ATŠĶIRĪBĀ NO PAREX VAI UNIIBANKAS I-BANKAS, KUR NEVIENU NEINTERESĒ VAI TU PROTI AR TO APIETIES, TUR SVARĪGI IR TIKAI PĀRDOTI BANKAS PRODUKTI! RUNĀJOT PAR RINDĀM... NU KAS TEV LIEDZ ATVĒRT KONTU HANSENĒ UN PAĀSAM CAUR I-BANKU MAKSĀT, VAI PIESLĒGT RGULĀRO MAKSĀJUMU, JA PATS ESI TIK DUMJŠ LAI KATRU MĒNESI IETU MAKSĀR RĒĶINUS UZ BANKU, NEVAINO BANKU!!!!

L Liene 03.05.2006

Es arii lietoju Hanzanet jau vairak par gadu, laba lieta,ljoti atri un erti!!!Un nekadu naudas zagshanu neesmu redzejusi!Blenas kaut-kadas; un kas attiecas uz Hansalizings, vajag labak lasit pieteikumu,tur ir laucinsh,kur var pieteikteis automatiskais rekinu apmaksai,katru menesi no tava konta automatiski atskaitis naudu par lizingu un nekadu problemu!!!un par to nav jaamaksa!!!Hansabnka-labaka banka!!!

. ... 12.07.2007

Otkroi s4ot v Hanse i vsjo OK budet. Sam polzujus bol6instvom uslug, i menja po4emu to nepugajet Internetbank, ili sdelai 4tobi tvoi lizing platilsa avtomati4eski, eto tozhe bezplatno.

N N 28.09.2007

O ozo 31.10.2007

a mne kak raz pakozalojs 4to hansanet ubogij - ot "funkcionalnostji" vrode a6 raspiraet, no kakoito urodskij on...