HANSA darba iekartosanas firma - KRAPSANA

Lūdzu, nebrauciet caur darbā iekārtošanas firmu HANSA!!!
Nesen atgriezos (pirms Jāņiem) no Anglijas. Izbraucis šī gada martā. Pirms tam, ka pienākas samaksāju firmai 270 LS par darbā iekārtošanu-domāts par darba atrašanu un dzīvesvietas piemeklēšanu, vēl, pirms bija jāiemaksā reģistrēšana 10LS.Protams vel jāpatur prātā 100LS aviobiļeti, jo diez vai caur firmu izdosies iepriekš pasūtīt aviobiļeti, jo valda pilnīga nenoteiktība. Kārtība ir šāda: samaksāsiet reģistrēšanās maksu 10LS un gaidīsiet piedāvājumus no firmas-piedāvājumi bus nožēlojami (protams, ka zemākā ranga darbi).Tad pamazām Jums apniks gaidīt un droši vien piekritīsities kādai aptuveni izteiktai vakancei.
Man tika sagatavots mistiskais līgums(vienpusēji sastādīts, lai nevarētu pēc tam iesūdzēt), ka firma sola iekārtot darba, protams, ka darbā iekārtošana ir bezmaksas... Tika paredzēts nodarbināt mani vienā angļu aģentūra (uzņēmumā, kas arī tika pieminēts Latvijas līgumā). Firma solīja, pēc līguma iekārtot darbā 7 dienu laika(izsakot, ka parasti darbu uzsāk 3-4dienā), bet pie darba tiku 11.dienā. Kad izlidoju, domāju, ka arī strādāšu saimniecisko precu noliktavā-iepakošanā un izpakošana, BET nokļuvu TESCO pārtikas noliktavā un visinteresantākais ir tas, ka pēc līguma darba devējs sakrīt, vienīgi darba pienākumi pavisam citādāki. Problēma ir tā, ka Latvija jums sola vienu, bet, kad atrodaties cita valsti-tie paši HANSAS pārstāvji(sadarbības partneri) skatās uz jums pat nicinoši un Latvijā sastādītājs līgums viņiem neko neizsaka.
Jāpiemin, ka manā gadījumā sadarbības partneri bija- Slovāku darbā iekārtošanas firma Lienka agency-tas ari ir īstenais labuma guvējs, bet SIA HANSA ir kā starpnieks!
Nemaz nesūdzēšos par darba apstākļiem un menedžeru attieksmi tai noliktavā.
Pēc divām nostrādātām nedēļām bija jāsamaksā depozīts par dzīvesvietu, protams, kuru neviens neatgriezīs 100 mārciņas, kā arī tuvi bija maksa par dzīves īres nākošo mēnesi 220 mārciņas(par pusistabu).Tā kā visa alga aizgāja par komunāliem un pāri paliek tikai tā, ar kuru ielido Anglijā. Bet firma iesaka visiem, ka jāņem līdz 100 mārciņas-tas ir smieklīgi!
Angļu darba devējs Tesco maksaāja stundā 6, 05 mārciņas, bet sestdien un svētdien 9, 20mārciņas stundā, bet darbs bija ļoti intensīvs un jāstrādā pie 1 grāda celsija.
Vislielākā ažiotāža bijā tā, ka darba vieta bija 60 km attālumā no dzīvesvietas, bet firma solīja dzīvesvietu 30 minūšu attālumā no darbavietas. Un tā kā izmantojis aģentūras transportu, dienā ņēma 6 marciņas par ceļu no katra pasažiera, pietam, vietas bija 8, bet sēdējām kā siļķes 11 cilvēki, bet citu -lētāko transportu neatradīsi, protams, ja nav personīgais auto.
Visdrausmīgākais, ir apzināties, ka NVA mājas lapā tiek intensīvi reklamētas darbā iekārtošanas firmas, kuras pamatā ir cilvēkbizness- Jūs strādājāt, bet tā pati firma aplaupa Jūs!
Pirmīt radās doma atņemt Hansai licenzi, bet kārtība ir -personīgi ir jāiet kādā no kabinetiem valsts iestādē, manā gadījumā vēl speciāli jābrauc uz Rīgu, nezinu, vai ir vērts, vienalga būs grūti pierādīt savu taisnību

V

G Gatis 26.07.2011

vai tad nevarēja meklēt pats savu dzīvesvietu pie tesco noliktavas ??
un cik stundas bija jāstrādā nedēljaa? (obligātās un virstundas ) ?

M Maris 13.08.2011

Man ir sajuta, ka daudzi aizbrauc uz Uk ar domu, ka vini tur ir baigi kadam vajadzigi un gaiditi labos darbos, bet diemzel ta nav. Mums jau piedava tikai tos darbus ko pasi angli negrib stradat. Tur jau uz vietas ir miljons leisu un polu, kas ari peretende uz visiem darbiem. Ta ka mana pieredze rada, ka labi ka tur vispar ir darbs. It seviski sakuma. Pec kada laika jau pats var meginat kaut ko labaku atrast, bet tas nav viegli!!!
Un vel problema ir ka daudzi aizbrauc no Latvijas tadi kas nav pieradusi gruti un intensivi stradat. Zinu paris tadus kadrus, kas Lv bija celtniecibas brigadieri treknajos gados, tagad nav darba, bet noliktavas darbs Uk ir par smagu. Protams, ari man sakuma bija gruti pierast. Bet labak ka ir tas darbs un overtaimi, neka nav. Un ari pie mums Aizkraukle nekadu sakarigu darbu nav. Labak es taja noliktava pastradasu kadu gadu laikam, tad redzesim.

J Jānis 01.10.2011

Sveicināti! Kādas tad īsti ir atsauksmes par HANSA darbā iekārtošanas aģentūru. Tas ka UK ir pamatīgi jāstrādā un tikai no paša ir atkarīgs kā attīstīties domāju ka to vajadzētu jau zināt. Tas ka jārēķinās ar dzīvošanas utt., izdevumiem arī zināms. Kā sacīt jāsaka tas UK ir labi jau iestrādāts. Pirms 5 gadiem bija iespēja pastrādāt UK . Praktiski tāpēc nesaprotu šo sūdzību. Jo tas ka jārēķinās ar uzturēšanās izdevumiem tas ir normāli. Galvenais lai to visu summējot apmierina ieguvums. Strādāju par pavāru saņemu ap 1000 marciņām (tikai tad mārciņas kurs bija augstāks par latu). Ceļš ap 2 mārciņām dienā ar autobusu. Darba laika dēļ nācās nopirkt auto. Paņēmu par 300 mārciņam diezgan sakarīgu fiatu. Tā ka jārēķinās ar dažādiem papildus izdevumiem. Par īri sākumā bija 65 mārciņas divvietīgajā isstabā vēlāk pacēla saimnieks uz 75 mārciņām par nedēļu. Gribu zināt vai šī aģentūra tiešām iekārto vai tikai čakarē? Kāda ir pieredze?

D Dainis 08.10.2011

Nebrauciet strādāt caur Latvijas firmām uz ārvalstīm.Iesaku ieskatīties saitā www rulife.de tur redzami viņu sadarbības partneri.

H hello 08.10.2011

Dainis, jū ār an idijots.

T ToElina 08.10.2011

Un kā būtu ar intīmpakalpojumiem?

T Trakais 17.10.2011

Man tante aizbrauca un nostrādāja 5 gadi, nekādu problēmu, viss atkarigs no pasa cilveka, dzivesvietu vari pats sameklet, tur nav firma vainiga

: :) 17.10.2011

To Trakais: tā firma pat tik ilgi nepastāv...tā ka nelej, man ir negatīva pieredze. Un ne man vienam.
Naf*** man maksāt firmai, ja man pašam pat dzīvesvieta jāmeklē.
Firmas ofisa darbinieki paši raksta komentārus. :D

F Fui Hansai 09.11.2012

Neiesaku izmantot Hansa darbaa iekartosanas agentuuras pakalpojumus, jo reali man izskataas, ka vini nezin, kur vini suuta cilvekus, vai ja ari zin, tad gan nepateiksu neko jauku par siem krapniekiem. Konkrets gadiijums ar darbu Griekijaa, Hansa sadarbojaas ar darba iekartosanas biroju Atenaas, Cristian Care, kas reali bez maz vai verve meitenes darbam bordelos. No Hansa agenturas tiek solits viesmiles darbs, 700 eiro menesi, plus dzivosana un edinasana par velti. Kad draudzene nokluva darba vieta, vinu informe ka vinai javeic konsumaacijas pakalpojumi un edinasana nav ieklauta algaa. Dzivesvieta ir par velti, tacu sakuma draudzenei tika iedota ne iipasi maajiiga caurstaigajama istaba virs baara. Draudzenei pat radies iespaids, ka dazas no jau stradajosajam meiteneem tur sniedz ko vairak par konsumacijas pakalpojumiem. Agentura Atenaas pat ne vienmer ir lietas kursaa par baaraa notiekoso, jo draudzenei teica, ka tur stradajot latviesu meitene, bet kad draudzene ieradaas jaunajaa darba vietaa, latviete jau bija no baara prom. Un ari baara iipasnieks pats pastaastiija draudzenei, ka sim baaram cauri izgajusas aptuveni 1000 latviesu meitenes un lielaka dala meitenu, brauc prom aatraak vai veelaak. Es pienemu, ka nav radies skandals, jo meitenes kautrejas runat par to ka ir izvelejusas piekrist stradat sadu darbu, kad ir nonakusas sada situacijaa.

Man patiesam gribetos, lai latviesu meitenes saaktu runat par saadaam pieredzem. Un vel, tiem, kas tic, ka tagad ziemaa Griekijaa ir iespejams atrast labu darbu, neticiet siim mulkiibaam. Vasaraa uz salaam, jaa, bet tad noteikti meklejiet pasi, vislabakais variants ja jums ir iespeja, brauciet ar savu CV uz salu, kur jus gribetu stradat un runajiet ar viesnicu un kafejnicu vadiitaajiem pa tieso. Ticiet man, tad jus busiet gan atradusas labaku darbu, gan bus skaidriba par algu, dzivosanu un eesanu. Agenturai nu jau mana draudzene bus samaksaajusi ap 450 eiro, plus pasai bij jaamaksaa par biletem, tas ir smiekligi maksat agenturai saadu naudu, par saadiem pakalpojumiem!!!

Liels FUI gan Hansai, gan Cristian Care.

K kolans 17.08.2013

Sia HANSA tiesham ir krapnieki, man situacija ir ta, ka es viniem maksaju par to lai vini man nokarto visus dokumentus un atrastu darbu...es stradaju griekija par animatoru...bet nekas netikia izdarits un sanaca ka es stradaiju nelegali, tgd es vinju del nesanjemu algu par 2 menesiem...silti visiem iesaku nesadarboties ar so krapnieku firmu...

V vils 17.08.2013

Hansa sola darbu Austrijā tankštellēs. 800 paliekot uz rokas, dzīvošana vienatnē istabiņā blakus benzīntankam. Darba ņēmējs jau sacerās, aizbrauc uz Nirnbergu tikties ar bosu, izrādās-dzīvošana vienatā izpaužas tā-kolīdz viena darbiniece no gultas ārā un uz darbu prom, tā tajā tiek nākamā-tikko no maiņas pārnākusī.
Pirms lēnas apsēšanās pēdējā doma, kas vēl darba ņēmējai pazibēja smadzeņu podā bija, ka par tiem 800 eurikiem jeb 500-600 Ls jāstrādā 12h diennaktī un arī pa nakti (((
Šis bizness vispār balstās uz nepateikšanu, noklusēšanu un izskaistināšanu, bet Hansa šajā ziņā stabili turās līderpozīcijās.

ē ēmo112 18.10.2013

Sveiki,

Ja izdomājiet doties caur Hansu vai kādu citu aģentūru darbam house of fraser tad nopietni padomājiet par to jo

1) Hansa prasa 300 Ls par to, ka viņi nodod jus talak first choice aģenturai, kura atrodas Rīgā, un caur kuru jūs talak dodaties uz Angliju, un nodod Jūs ''gādīgajās'' Prime time aģenturas rokas ... Jautrāk to visu padara fakts, ka griežoties pie first choice aģenturas Jūms bus jamaksa tikai 100 Ls (50 sakuma un 50 jau kad stradasiet ) bet Hansai jūs maksasiet daudz vairak... nezinu kā ir ar citām aģentūrām...

2) Darbu sola pa taisno ar darba devēju.. protams.. ja Prime time aģentura, kurai lidz sezonas sakumam jasavac 1800 cilveki, saucas tiešais darba devejs tad ok.. jus stradasiet pa taisno... realitate tas ir max 2 dienas nedeļa... un pēc ziemassvetkiem Jums noteikti pateiks paldies...

3) dzīvošana nodrošinata... ir nodrošinata tikai rēķinieties, ka dalisiet uz padsmimt cilvekiem 1 virtuvi... vannnas istabu... var gadities, ka dzivosiet pa 3 istaba... ka nebus veļas mašīnas... vabut pat solitas segas nebus...

padzivojot tur bija žēl skatities, ka pieved klat jaunus latviešus ik pa laikam..galvenokart, kuri braukuši caur Hansu..

Patiešam dargie tautieši neuzķerieties.. varbut novembrī... paliks vairak darba, bet dotajā brīdi nekādi neiesaku doties caur nevienu aģenturu uz Hose of fraiser... bet ja tomer, tad griezieties pie first choice aģenturas.. offis viņiem uz merķeļa ielas rīgā... nepakāsisiet vismaz tik daudz naudu, ka braucot caur Hansu vai citām aģenturam...

I Ilze37 04.02.2014

Man škiet ši firma ir konkrēti čau, tikkai naudas izspiedēji

D dudina66 17.02.2014

Piekritu jau visam teiktajam jo tas ir patiesam sapigi -cilveki Latvija aiznemas naudu atdod pedejo kas ir un atbraucot seit vinus sagaida ja saliek pa budam mazliet labakam ka sunisiem daziem ir siltums daziem nav utt.un tad sakas gaidisanas svetki visu laiku sola ka rit kads pie mums piebrauks un vedis uz kadam parrunam bet reali nekas nenotiek-tiesam neticiet sim kantorim ari mes iekritam vinu slazdos.mums Latvija bija jasavacas 24 stundu laika jo darbs esot tulit un otra diena jaizbrauc jo jasak stradat -jau 9 dienu sezam bez darba meklejam pasi darbu citur.Lai jums veicas milie tautiesi...

I Ilze37 17.02.2014

Protams ka tas ir riktīgs zagļu kantoris, nesaprotu kur tad mūsu nabadzīgajiem latviešiem tik daudz naudas?, uzturēt šo zagļu bandu..., bet atrodas duraki kas gatavi maksāt.

K klients 24.02.2014

Piekritu un uzskatu ka visas darba iekartošanas firmas uz ārzemēm ir tīrie krāpnieki KUR AITAS TUR CERPEJI Mīlie tautieši latvieši nu nebrauciet firmām kas ir tīrie krāpnieki jo es esmu to visu izgājusi cauri Ja gribat palikt bez darba un iztikas līdzeķļiem tad uz priekšu

W www9090 11.10.2014

ak jeezin. sitie naudeetaaji. kas negrib un nekad nav vareejusi STRAADAAT. kas jus domajiet, ka nauda no debesiim jums kritiss??? te vainigs firma, te lietus liist, te vispaar nav ko vilkt muguraa. KO SEESI TO PLAUSI, IDIOTI.

J jurists69 18.02.2016

Ja tu nēesi ņaudetajs, tad ko te slēpies zem mistiskiem nikiem. Redzams kad esi no HANSAS. Šeit cilvēki dalās realajā pieredzē, bet kaut kam tas nepatīk.