HANSA darba iekartosanas firma - KRAPSANA

Aizbraucam ar draugu 3 nedelas atpakal uz DHL noliktavam caur SIA HANSA, joprojam NAV darba, katru dienu tikai sola. Samaksaja katrs par dzivosanu 150marcinas-300 marcinas kopa, plus katru nedelu vel jamaksa. Naudas atgriezties nav, ko darit ari nezinam.

Milie cilveki, ludzu, palidzet! Nebrauciet caur HANSA, nebus naudas par atgriezties :(

O

T ToOksana 15.10.2011

Ja nav no kā pārtikt, ir taču suņi, kaķi, žurkas, vajag tik šmorēt!Arī izgāztuvēs pilns dažādu materiālu, var uzcelt būdu, vienīgais jāsargās, lai jūsu pašu sugasbrāļi to nenosvilina.Vispār ārzemēs dzīve ir krietni labāka nekā Latvijā.

P Pekis 15.10.2011

DEBILS

A Aldis 16.10.2011

Es samaksāju Hansalinkiem 20 Ls par reģistrāciju, pagaidīju pāris dienu, sapratu, ka ir samaksājis par tukšu gaisu, palūdzu naudu atpakaļ un atsveicinājos. Jums, bērni, vēl daudz jāmācās. Un, pirmkārt, novēlu turpināt iesākto tautas informēšanu. Lai tie blēži dabū nosaukumu mainīt.

H hello 16.10.2011

un pāris dienās jau biji gatavs izbraukt strādāt? sūdzība par neko.

A Aldis 16.10.2011

Vai LR darbiekārtošana nav bezmaksas? Ok, pat ja nav likumos teikts, ka bezmaksas- tad absolūti stulbi ir maksāt 20 Ls par... cerību. Tad labāk par to naudu O kartes sapirkties un 100 citām firmām pazvanīt. Ļoti pat var gadīties, ka vismaz pāris no tām piedāvās darbu tūlīt. Tā ka, cien. "Aldim", tava dedzīgā aizstāvības runa ne īsti vietā.

F Fenja 17.10.2011

Nu nezinu... es strādāju jau vairak kā 3 mēnešus Daventry, DHL. Braucu caur Hansu. 2 nedēļas gan iesākumā īsti nekāda stradāšana nesanāca, jo trainings utt. Hansa paši vēl man zvanīja un jautāja, kā ar darbu, vai viss kārtībā. Man pat galvenais menedžers piedāvaja darbu tikai nakts maiņās, līdz ar to vairāk saņemu tagad. Var jau būt, ka katram tā pieredze savādāka, bet es kopumā esmu apmierināts. Vai jūs paši esat mēģinājuši Hansai zvanīt un informēt, ka nav darba? Tad, kad es braucu prom, viņi man piekodināja, lai, ja rodas kādas problēmas ar stundām, darbu, tad lai pats zvanu un painformēju viņus un tad skatīsies, kā so situāciju var risināt. Ja neesiet zvanījuši, ieteiktu piezvanīt, jo savādāk tā arī dzīvosiet bez naudas.

N nu nu 17.10.2011

kas teica, ka 20ls ir par darbāiekārtošanu?

: :) 17.10.2011

Re kā firmas darbinieki uzreiz pieslēdzās...:D Aš smieklīgi, liekulība cauri spīd.
Principā ir tā, ka visas firmas ir vienādas, nav jēgas sūdzēties.

N nu nu 17.10.2011

visprastākā konkurentu skaudība. DHL nekad neviens nav sēdējis 3 nedeeļas bez darba. Nav saņemtas sūdzības, ne zvani, nekas. Kaut kas īsti te neštimmē un nav jau pirmā reize, ka firmu nomelno.

C Cilveks. 25.10.2011

Kas tās pa muļķībām? DHL bez darba nesēž, pats tur esmu bijis un zinu kāda ir situācija. Draugi brauca caur Hansu, nekādas problēmas nebija, ko solīja, to kantoris izpildīja, darbu atrada, dzīvesvietu arī + transportu.

A andris 11.11.2011

CILVēKBIZNESS!!! Nebrauciet-kļūsiet par verģiem!

No Jums tik plēsīs naudu par īri(kas ir vairāk nekā dubultā), labi ja vispār darbu dabūsiet! + plēsīs par transportu vairāk neka brauktu ar sabiedrisko, bet darba vieta bus izvēleta tada, kur ar sabiedrisko nenoklusiet!!! Busiet vergi! Darbs būs bez līguma, būsiet pagaidu darbinieks, attieksme būs kā pret vergu!

A andris 11.11.2011

JāāTņEM LICENSE !!! Krāpniekiem!

P PELE 09.12.2011

NU NEBRAUCIET, CAUR VISĀM ŠĪM FIRMELĒM, TĀS VISAS IR FALŠAS, NAUDU SAMAKSĀSIET, BET PAR DARBU VARIET SAPŅOT.VAR BRAUKT UZ ĀRZEMĒM JA TUR IR DRAUGI UN PAZIŅAS, TIKAI TAD UN AR VIŅU STARPNIECĪBU MEKLĒT DARBU!!!BET VISAS ŠIS DARBĀ IEKĀRTOŠANĀS AĢENTŪRAS VAJAG UZSPRIDZINĀT!!LAI NEČAKARĒ CILVĒKUS!!!

S Sabine 09.12.2011

Pele, tevi vajag uzspridzinat! Nieciga butne!!!

F Fui Hansai 09.11.2012

Neiesaku izmantot Hansa darbaa iekartosanas agentuuras pakalpojumus, jo reali man izskataas, ka vini nezin, kur vini suuta cilvekus, vai ja ari zin, tad gan nepateiksu neko jauku par siem krapniekiem. Konkrets gadiijums ar darbu Griekijaa, Hansa sadarbojaas ar darba iekartosanas biroju Atenaas, Cristian Care, kas reali bez maz vai verve meitenes darbam bordelos. No Hansa agenturas tiek solits viesmiles darbs, 700 eiro menesi, plus dzivosana un edinasana par velti. Kad draudzene nokluva darba vieta, vinu informe ka vinai javeic konsumaacijas pakalpojumi un edinasana nav ieklauta algaa. Dzivesvieta ir par velti, tacu sakuma draudzenei tika iedota ne iipasi maajiiga caurstaigajama istaba virs baara. Draudzenei pat radies iespaids, ka dazas no jau stradajosajam meiteneem tur sniedz ko vairak par konsumacijas pakalpojumiem. Agentura Atenaas pat ne vienmer ir lietas kursaa par baaraa notiekoso, jo draudzenei teica, ka tur stradajot latviesu meitene, bet kad draudzene ieradaas jaunajaa darba vietaa, latviete jau bija no baara prom. Un ari baara iipasnieks pats pastaastiija draudzenei, ka sim baaram cauri izgajusas aptuveni 1000 latviesu meitenes un lielaka dala meitenu, brauc prom aatraak vai veelaak. Es pienemu, ka nav radies skandals, jo meitenes kautrejas runat par to ka ir izvelejusas piekrist stradat sadu darbu, kad ir nonakusas sada situacijaa.

Man patiesam gribetos, lai latviesu meitenes saaktu runat par saadaam pieredzem. Un vel, tiem, kas tic, ka tagad ziemaa Griekijaa ir iespejams atrast labu darbu, neticiet siim mulkiibaam. Vasaraa uz salaam, jaa, bet tad noteikti meklejiet pasi, vislabakais variants ja jums ir iespeja, brauciet ar savu CV uz salu, kur jus gribetu stradat un runajiet ar viesnicu un kafejnicu vadiitaajiem pa tieso. Ticiet man, tad jus busiet gan atradusas labaku darbu, gan bus skaidriba par algu, dzivosanu un eesanu. Agenturai nu jau mana draudzene bus samaksaajusi ap 450 eiro, plus pasai bij jaamaksaa par biletem, tas ir smiekligi maksat agenturai saadu naudu, par saadiem pakalpojumiem!!!

Liels FUI gan Hansai, gan Cristian Care.

D douslio1985 21.01.2014

Da, firma HANSA moshenniki, berut denjgi za uslugu-300 evro, +za dom v kotorom jakobi zitj budesh, 120 funtov i rabotu ne predostavljajut, ljudi ne obrascajtesj v etu firmu nikogda!!!

V Velta Lāce 17.03.2016

Nebrauciet strādāt izmantojot šīs firmas pakalpojumus darbs var nebūt va ari par padarīto nesaņemsiem neko.Dēls un vēl divi nostrādāja visu janvāri un neko nesamaksāja.Cēla bēgļiem teltis pēdējās dienas strādāja līdz pusnaktij.