www.sudzibas.lv HairRiga Skropstu pieaudzēšana

HairRiga - Skropstu pieaudzēšana

Ilgi meklēju skropstu pieaudzēšanas meistaru,beidzot izvēlējos Hairriga pakalpojumus. Pakalpojums likās kvalitatīvs, iebildumu nebija,izskatījās dabiski. Bet ilgi nebija mani prieki - šīs bija ātrāk izkritušās skropstas manā mūžā - 1 nedēļa. Tā kā biju izceļojusi no valsts,tad tas bija dubultsāpīgi,jo biju samaksājusi 40Eur par NEKO!! Pat dabiskās skropstas neizkrīt tik ātrā laikā,tad ir jautājums - cik profesionāli ir līdzekļi ar ko strādā šis uzņēmums? Neko jau nelīdz tas,ka mājaslapa aizpildīta ar pazīstamu cilvēku komplimentiem,ka viņi šo salonu iesaka,apmeklē un viņiem patīk! Esmu ļoti vīlusies meistares Elīnas darbā.

D

V Vieteejaa 30.06.2018

Pilnīgi varu piekrist par skropstiņu pieaudzēšanu Hairriga salonā. Aizgāju, uzlika, izskatījās lieliski, bet tiklīdz biju aizgājusi mājās skropstas sāka birt ārā. Un es ievēroju visu, ko man teica salonā. Izkrita aptuveni pusotras nedēļas laikā. Vēl pamanīju to, ka pie manas vienas dabīgās skropstas bija pielīmētas divas mākslīgās skropstas, kas ir tieši pretēji tam, kas rakstīts viņu mājaslapā, ka pie vienas dabīgās līmē vienu mākslīgo. Tiešām žēl, ka var prasīt 35 eiro par nekvalitatīvu darbu.