www.sudzibas.lv HairRiga Problēmātiska pakalpojumu sniegšana

HairRiga - Problēmātiska pakalpojumu sniegšana

Esmu ļoti neapmierināta, noteikti neatgriezīsos šajā sauļošanās salonā. Tad devos uz salonu lai nobaudītu saulīti kuru diemžēl šobrīd nevaru pilnvērtīgi saņemt. Solārija darbiniece ļoti jauka, visu izklāsta utt... viss ir super, līdz brīdim kad saņemu pakalpojumu...devos uz solāriju kas ir piemajās durvīs pie administratores galda, intensīvs solārijs. Pirmais jau ir tas ka kabīnē ir auksti,grūti noģērpties nedrebinoties. Solārijā nedarbojās visas lampas, pusē laika solārijs izslēdzās un man nācās sudzēties darbiniecei, kura man akurāti man paskaidroja situāciju un uzslēdza visu no jauna...velreiz pēc solārija darbiniece atvainojās. Bet ta jau nav pirma reize kad šajos solārijos kautkas nedarbojas, izslēdzas...vai vispār palieku bez gaismas telpā. Paldies darbiniecei Katrīnai ka iedrošinaja mani meģināt velreiz un doties atkal uz Jusu salonu...cerams ka manas vēlmes tiks atlīdzinatas.