www.sudzibas.lv HairRiga Priekšniecības attieksme

HairRiga - Priekšniecības attieksme

Sveiki,
gribēju brīdināt darba ņēmējus un padalīties ar neglaimojošu rīcību no šī salona priekšniecības puses!
Šodien es devos savās ierastajās darba gaitās agrā rīta pusē, ejot prom draudzene sūdzējās par sliktu pašsajūtu.
Aizejot uz darbu, saņēmu no viņas ziņu, ka jūtas ļoti slikti, nenormāli sāp galva un ir vemšana!
Teicu, lai paliek mājās, pamēģina pagulēt, kā atbrīvošos tā atbraukšu un palīdzēšu aiziet uz slimnīcu, lai uzvana pajautā par kādu pierakstu vai akūto stundu..
Paziņojot priekšniecībai par radušos situāciju, viņa saņēma sekojošo ziņu no menedžeras
“tu esi pilngadīgs, it kā rīcībspējīgs cilvēks. Tavi mēsli nevienam nebūtu jāvāc.
Vari rakstīt atlūgumu. ”
manā skatījumā tā ir ļoti cūciska rīdzība no priekšniecības puses.

Aizejot uz veselības centru 4 draudzene konstatēja, ka ir pārslodze un izrakstīja neskaitāmus medikamentus un atvēra slimības lapu uzreiz ar 10 dienām, vissdrizāk kopsummā vismaz mēnesis jāpavada gultas/mājas režīmā

pirms atļaujaties izteikt tādas frāzes, pārliecinieties, ka jūs paši rīkojaties godīgi, nomaksājat visus nodokļus un viss ienākumi ir oficiāli..

Tikai brīdinājums darba ņēmējiem un pateikt lielu paldies veselības centra 4 ārstei d. Krūmiņai!

16.11.2018

B