www.sudzibas.lv HairRiga Neprofesionāla ilgviļņu likšana - friziere Tatjana

Hair Riga - Neprofesionāla ilgviļņu likšana - friziere Tatjana

Pirms 3 nedēļām pierakstījos šai salonā uZ Bio ilgviļņu likšanu. Biju salasījusies labas atsauksmes, bet diemžēl tā tas nav! Kad zvanīju pierakstīties uzreiz pajautāju vai tas ka baroju joprojām bērniņu ar krūts pienu ir kāda indikācija, atbilde bija ka nē, droši var likt. Arī atnākot uz salonu minēju šo pašu faktu frizierei Tatjanai, un saņēmu tādu pašu atbildi, ka drīkst likt.
Tad bija likšanas process, tā kā liku ilgviļņus pirmo reizi, tad nezināju kas kā notiek un paļāvos uz "profesionālajām" rokām. Izejot no salona rezultāts nebija izcils, bet man patika. Jau tās pat dienas vakarā mati bij iztaisnojušies taisni....tas mani sāka satraukt, bet domāju nogaidīt 3 dienas. Murgs sākās pēc 3 dienām kad tika izmazgāti mati mājās (2-3 dienas pēc procedūras neiesaka mazgāt matus, un to es ievēroju). Mati izmazgājot bija pilnīgi taisni, pat ieliekot putas un citus fiksatorus rezultāts ir īslaicīgs un jau pēc pāris h viss ir taisns. Nesen biju pie profesionāla meistara uz konsultāciju, lai kko glābj šai sakarā un redzot manus matus frizieris bija šausmās. Pirmkārt barojošām mātēm kategoriski aizliegts likt ilgviļņus, otrkārt bija ielikti nepareiza izmēra ruļļi (papiļotkas, ko ieteica friziere Tatjana), treškārt nepareizi satīti ruļļi, ceturtkārt par maz un neeeeeenormāli nevienmērīgi uzlikts ķīmiskais sastāvs. Kā rezultātā vietām ir manis pašas taisnu taisnie mati, citviet pa dažām šķipsnām mistisks vilnītis, citviet sākot aptuveni 20cm no saknēm ir pilnīga pūka!!!!!!
Kā var tik bezatbildīgi rīkoties???? Nokāsa 50EUR un vēl rezultāts ir galīgi garām. Tagad nu jau citā salonā mēģināšu kko labot, taisnot ar keratīnu utttt, jo atkārtoti likt ilgviļņus kamēr zīdu bērniņu, nedrīkst.

NEEJIET UZ TO SALONU LIKT IGLVIĻŅUS, IT SEVIŠĶI PIE MEISTARES TATJANAS!!!!!

F

A afanasijs88 21.01.2016