www.sudzibas.lv HairRiga Nagu modelēšana

Hair Riga - Nagu modelēšana

Laba servisa mēneša ietvaros izmantoju Riga Nail pakalpojumu - nagu modelēšana! Šobrīd esmu ļoti vīlusies apkalpošanā un šī iemesla dēļ visticamāk salona pakalpojumus vairs neizmanstošu!1. Administratore bija jauka un smaidīga (pārspīlēti) tikai līdz brīdim, kad tiku nosēdināta, lai saņemtu pakalpojumu. Kad pakalpojumu biju saņēmusi attieksme bija diezgan pavirša (neuzskatu, ka ir korekti klientam teikt "Jūs jau vienreiz to jautājāt", piedevām vēl nedzirdot, ko tiecu - un tas nebija jautājums);2. Meistare (nezinu kā viņu sauc, jo ne administratore to pateica, ne pati meistare un arī vārda kartiņas nebija), manuprāt, pieļāva vairākas kļūdas, kas nav salona cienīgas:1) manā klātbūtnē netika sterelizēti instrumenti, kas man radīja bažas, ka tas netiek darīts vispār;2) vairākas reizes meistare gāja meklēt kaut kādas lietas, bet atnāca ar tukšām rokām vai ar lietām, kas netika izmantotas- ja es esmu laicīgi pierakstījusies uz konkrētu pakalpojumu, tad sagaidu, ka cilvēks, kas mani apkalpos būs sagatavojies pakalpojuma sniegšanai;3) tipši bija kastītē nevis sakārtoti, bet haotiski samesti un meistare rakājās pa to kastīti, meklējot atbilstošo tipsi;4) meistare piedāvāja pa virsu franču manikīram uzklāt baltus spīdumus (kuriem arī gāja kaut kur pakaļ), jo franču gēls neesot kvalitatīvs;5) atverot atvilkni, no kuras tika izvilkts kaut kāds instruments, pavērās briesmīgs skats - atvilknē bija pilnīgs haoss, diez vai šis instruments bija tīrs;6) TV ekrāni, kas ir novietoti virs galda, cik saprotu ir domāti klientiem, bet nu izskatījās, kas tas palīdz izkalidēties meistarei. Ņemot vērā visu augstāk minēto un arī to kādi šodien dienas gaismā izskatās mani nagi (nevienmērīgi uzklāta kamflāža, biezi uzklāts gēls, nevienāda forma, tipši spīd cauri), neuzskatu, ka pakalpojums un serviss, kuru saņēmu ir 24.50 LVL vērts. Gāju uz salonu tā iemelsa dēļ, ka mājas apstākļos liktiem gēla nagiem man ļoti ātri parādījās kabatas, tomēr viņi izksatījās labāk un arī serviss bija prefekts. Tiešām ļoti žēl, ka salons, kuru man ieteica, neattaisnoja manas cerības. Ceru, ka citiem klientiem, izvēloties šo salonu, paveiksies ar meistari, jo ir dzirdētas arī labas atsaukmes - iespējams tikai man nepaveicās..

K Keitija 19.03.2012

Tā arī nesapratu ko tajā salonā taisīji- gēla nagus vai manikīru? Kādi tur instrumenti, ja gēla nagi? Kutikulas tad nekad negriež. Un smieklīgi rakstīt sūdzību par to, ka tipši kastē ir sajukuši, mazums izkrita kaste tieši pirms tavas atnākšanas.

Es tur taisu gēla nagus jau gadus 4 un pie dažādiem meistariem un varu pateikt, ka kvalitāte vienmēr ir super. Nagi ļoti labi nēsājās un nekad nav biezi vai nesmukas formas. Manas top meistares tur ir Dina, Antoņina.

P.s.
Tava sūdzība vairāk izklausās, kā reklāma mājas meistariem vai sev (esi manikīre...?).
Kāpēc tad gāji uz salonu un maksāji "dārgo" naudu, ja mājās tik labi?!

Nepatīk, ka raksta šajā portālā daudzas nepatiesas lietas.

R Renata 20.03.2012

Esmu šokā, kā ko tādu var uzrakstīt par tik jauku vietu, jo eju uz šo salonu regulāri, nekad neesmu tā ne jutusies, ne arī novērojusi ko tādu. Vairāk izskatās, ka meitene speciāli grib piesieties, tak murgs visi tie "argumenti", pilnīgas muļķības. Kāda motivācija?!!!
Ir saloni, kur patiešām var just un redzēt, ka nav sapratnes par profesionalitāti, par servisu, esmu mēģinājusi dažādas vietas, bet Olimpijā nekad neesmu vīlusies. Tas rakstītais vienkārši nav taisnība. Lai veicas!