GVIDO čERNIJS, ANDREJS ZAPOROžECS un KRISTAPS RESNAIS - Nokrietni īrnieki

Neizīrējiet savu īpashumu jauniem studentiem Rīgā GVIDO čERNIJS, ANDREJS ZAPOROžECS un KRISTAPS RESNAIS. Viņi nesamaksāja par pēdējiem 2 mēneshiem īri un rēķinus un aizgāja, atstājot dzīvokli drausmīgā netīrībā.

A asilaydying 18.04.2013

Nu tad gan baigie uzvārdi, kopā iznāk Resnais, čornais zaparožecs :D resnā tačka. Un ko tad viņi tur bija izdarījušies?

S smīkņa 18.04.2013

Tie uzvārdi tiešām izskatās izdomāti, tu viņiem pārbaudīji dokumentus, kad slēdzi līgumu? Jeb līguma nav?

D DeuX 18.04.2013

Nevarēju nenoturēties... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD..

Trīs musketieri.

Dannii Disaster 23.04.2013

Nuuuuu, kaa Tu taa nolazhaaji? Ja veel buutu Mersedesovs, tad es saprastu... bet Zaporozhecs!?

I iekod 24.04.2013

Zināma brandža.
Neiesaku arī Spīganu Spektori anloģiska situācija, pietam šai ir RED PUSSY, kam nav miera un uzbrūk visam kam pagadās.