www.sudzibas.lv GUTTA Karstais Upenu-sarkano vinogu dzeriens GUTTA Karstais Upenu-sarkano vinogu dzeriens

GUTTA Karstais Upenu-sarkano vinogu dzeriens - GUTTA Karstais Upenu-sarkano vinogu dzeriens

Sodien sagribejas kaut ko Ziemassveetku noskanju raisosu un par cik alkoholu nelietoju, nopirku jauno Guttas Karsto Upenu-sarkano vinogu dzerienu. Taa kaa neviena tiira katlinja maajaas neatradaas, augstak mineto dzerienu uzkarseju elektriskajaa tejkannaa. Garsoja un smarzoja labi, tur viss kaartiibaaa.
Pec tam sagribeejaas teeju, izskaloju tejkannu un ieleju taja udeni. Elektriskaa tejkanna man ir no stikla, stiliiga jau nu bez gala, bet nav diez ko praktiska - atliek vien paris reizes uzvaariit udeni un uz pamatnes un kannas sienaam jau ir kalkju noseedumi, un jo vairaak silda, jo trakaak paliek. Taa man tai kannai paskats parasti ir diezgan pabriesmiigs.
Bet sodien peec karstaa dzeeriena vaariisanas kanna tiira, nu gluzi kaa jauna, visi kalkju nosedumi pazudusi, it kaa kannas tiiriisanai buutu lietots taa kimikalija ar kuru parasti atkalkjo elektriskaas teejkannas, gludekljus u.c. lietas.
Man soks - ko tad vinji tajos 'dabigajos un veseligajos' dzerienos ieksaa baz, ja reiz var panakt sadu efektu? Un kas notiek ar manu organismu, ja es saadus drankjus lietoju iekseeji???

W

M Mellene 11.12.2010

Visss, gaidi pēc 1. min zvanu es ar karsto dzērienu pie tevis (ES )un ar vienreiz lietojamiem traukiem uz gaļas sautējumu:D:D:D Ieliec to upeņu sulu saldētavā varbūt sasalst un ir Džungle pop:)

nu labi nenovīdība, ...

I Ilona 11.12.2010

Jums tiešām darīt nav ko? Kāda starpība kapēc bija netīri katliņi utt...

M Mamuts 11.12.2010

Vecā tautas gudrība māca : pirms dodaties uz pirkt karsto dzērienu - nomazgājiet katliņu!

M Mellene 11.12.2010

nē nav ko darīt, galvenais neuzvelcies, un tev pašai arī laikam nav ko darīt ja jau esi šeit, kā jautā tā atbild:D

M Mellene 11.12.2010

mamut malacītis, ...parsmieties var:D, vismaz kāds normāls cilvēks lasa grāmatas:D

A Aiwa 11.12.2010

A man PO, a man visi katliņi ir tīri, vienalga karstvīnu sildu elektriskajā tējkannā, jo tai ir regulējama sildāmā šķidruma temperatūra, un dabūšu tieši tik karstu, cik vajadzēs, un pamēģiniet argumentēti pierādīt, ka elektriskajā tējkannā ar slēgtu spirāli nav pareizi sildīt citus šķidrumus, kā tikai ūdeni .
Būtībā, tas tas pats katliņš vien ir, tikai ar vadu galā :)

M Mellene 11.12.2010

Tu nesen apgalvoji ka visi katli tev ir pilni, aa paspēji visu noēst bez manis, un izmazgāt:((( Ar vadu un spirāli, bet normāli tas nav.

A Aiwa 11.12.2010

A kāpēc tējkannā nav normāli, argumentē lūdzu :)
Jā, kartupeļus saliku lielajā māla bļodā, gaļas sautējumu arī (Citā bōdā) :) Katliņi spīd un laistās :) Brauc tik ciemos :) vēl ir dadz ko ēst :)

A Aiwa 11.12.2010

Aiij, aijj, aiij! Atkal nepareizi uzrakstīju vārdu bļoda :) Hi, hi, hi, nu tik būs :)

M Mellene 11.12.2010

Labi, tāpēc ka kafijas kanna-kafijai vai tējkanna tējai pats nosaukums jau pasaka visu kam domāta šī ierīce tāpat ka suluspiede-sulai, utml., uz kastītes kad pērk sadzīves tehniku ir smuki noradīts kam tas domāts tā varētu turpināt bezgalīgi, matu taisnotājs-lai iztaisnotu matus, nu to piemēru ir daudz un dikti, vienkārši nekur pirms šīs sūdzības tas nebija afišēts ka karsto dzērienu vāra tējkannā, tajau prekš kam varīt ūdeni ieberšu kafijas kannā malto kafiju pieliešu ūdeni un gaidīšu kad uzvarās nevis krūzē kā parasti:D:D:D nu tā jocīgi un ērmīgi jau tas ir:D

M Mellene 11.12.2010

nu nekas tak nebūs nesatraucies, bišku apnika, :D

M miljonare 12.12.2010

zināšu ar ko podu tīrīt... :)))

Z Zz 12.12.2010

Ja, skatos vel viens nav izglitots . Nu ja, dzerajs, tikai pa '' krutku '' doma . Tu pamegini, pec tam mums izstastisi, ka biji ...

I Inženieris 12.12.2010

Vai tad šī susla derīga arī dzeršanai? Mūsu firma to sāka lietpt jau dažus gadus atpakaļ autotraktortehnikas dzesēšanas sistēmas atkaļķošanai. Rezultāti lieliski! Pirms tam lietojām COCA-COLA, bet tā bija tik agresīva, ka saēda pat metālu.

Z Zz 18.12.2010

Bomzi, tu pats piedavaji, tad pats ari dzer savu kakuudeni no "tochkas".