www.sudzibas.lv GUSTAV beķereja Nekaunīga attieksme pret darbiniekiem!

Gustava Bekereja - Nekaunīga attieksme pret darbiniekiem!

Tie, kas ir darba meklējumos, neiesaku Jums iet uz "Gustav beķereju"."Smaidīga" direktore, piesola "zelta kalnus", bet kad jāslēdz līgums, tad nekā..., lai gan par izpildīta darba kvalitāti pretenziju nav. Samaksa - aploksnīte. Vienkārši nepatīc! Īpašnieks -neadekvāts kungs, no kura visi baidās, kā no mēra. Kurš savas alkatības vadīts, vienam darbiniekam, par vienu algu, liek darīt trīs cilvēku darbu. Gan no īpašnieka puses, gan direktores, attieksme pret darbiniekiem ir kā pret vergiem.

E

R retferdighet 13.11.2015

Tā direktore Daina, tik turpina visus čakarēt! Tajā kantorī dara ko grib, un viņiem ir pie vienas vietas darba inspekcija, jo vis viņiem korumpētajā valstī ir nopirkts! NESTRĀDĀJAT TAJĀ SŪDU BEDRĒ, BŪSIET PIEČAKARĒTI TĀPAT. SOLĪS, SOLĪS UN VĒLREIZ SOLĪS TA PRETEKLE DAINA!

T tobiks 30.05.2017

ja meitenes es tiku tada pasa bedre..
Daina ir liela maita...sola zelta kalnus un meitenes uzkeras..
kur tads cilveks var stradat par direktori..es soka
atieksme pred darbiniekiem sausmiga..jutamies ka vergi.
neuzraujieties meitenes uz Dainas dolijumiem.
un vispar neiesaku iet tur pat meginat stradat.