www.sudzibas.lv GUSTAV beķereja Slikta apkalpošana

GUSTAV beķereja, Brīvības gatvē 404, Juglā - Slikta apkalpošana

Labdien! Iemāciet savus ukraīņu darbiniekus pieklājīgi apkalpot pircējus! Biju šodien iegāJusi, ne pārdevēja sasveicinājās, ne atvadījās, ne lūdzu, pilnīgi ne viena vārda nepateica! Stāvēja kā zivs! Ne latviski, ne krieviski! Tā ir necieņa pret pircējiem!
Es vienmēr sveicinos visur, kur es iepērkos un izskatu to par pieklājības normu ikdienā. Ja necienāt mūsu valsti un iedzīvotājus, tad nestrādājiet apkalpošanas sfērā!

I

P PatiesiibasMeka 10.12.2022

Ak sniegpārsliņa, cilvēks neuztaisīja smalltalku un nepaprasīja kā vecmammai iet vai līdzīgu bullshitu. Get your shit and get out, parunāties vari ar radiem vai piezvanot uz tiem īpašajiem telefoniem.

H hardcore 11.12.2022

vo skatos , darit nav ko Patiesibas Meka zin tik lasit pievienotas sudzibas un uzdirst sudzibas rakstitajam...0 sudzibu , bet tikai komentari...klabinat pa klaviaturu maki...a ko talak...uz ielas satiktu abas kajas un rokas salauztu par tadam lietam nevajag pret veju splaut ...

P PatiesiibasMeka 12.12.2022

Skrien atpakaļ uz savu doičland skaldīt malku, primitīvais lauzēj

A AssNazis 12.12.2022

Pārdevejam vajag iedot preci, ko jūs pasūtijāt un saņemt pretī naudu par pakalpojumu, Gribi runāties, ej uz soliņa ar babuļām.

S Spuris 12.12.2022

Ko ta var gribet no haholiem. Viņi pieraduši tā apkalpot savā dzimtajā zemē Ukrainā.Esmu bijis un daudz redzejis to viņu līmeni apkalpošanā.Krasi mainās un kļūst smaidīgi un laipni tad,kad uzzin ka apkalpo ārzemniekus. Tie kurus sanesa Latvijā ,lielākā daļa vien būs kā jau slāvi - daudzi neprot ne labdien ne atā pateikt pat valsts valodā.