Guntis Dembovskis no LatTimber serviss, SIA un SIA "Jurmala Expeditions" - Krāpšana

Labdien!
Rakstu lai citi zinātu darījumos ar šo cilvēkveidīgo var izdarīt to, kas sarunāts un pretim iegūt tikai zaudējumus un galvassāpes.
29.10.2019 pamanīju sludinājumu par auto pārdošanu, telefona numurs 29672047, epastiņš atradās vēlāk guntis. [slēpt]@gmail.com. Zvanu pārdevējam (guntis dembovskis) , sarunājam ka atbraukšu vakarā, jo darba laikā fiziski netieku, iedošu naudu un braukšu prom ar savu pirkumu, reģistrēsim attalināti. Jau iepriekš teicu, ka ļoti vēlos lai braukšana nebeidzās ar neko, jo jābrauc kopā ar sievu un diezgan tālu. Prasīju, vai varbūt vajadzīga piekabe auto pārvietošanai, teica ka nē, varēšu braukt.

Paņēmam līdzi bērnus, kratījamies pa tumsu un lietu uz to skrundu 90 km turp. Atradu, guntis dembovskis uz vietas nav, ir mamma, auto īpašniece. Uz mašīnas neskatījos, neošņaju skrambiņas, pat neidarbināju (labākais pircējs priekš tirgotāja:) ) iedevu naudu, paņēmu dokumentus, uzzināju, ka līdz uzpildes stacijai mašīnai degvielas noteikti pietiks, ieliku riepas bagāžniekā. Paliek tikai braukt. Paga paga, tu tak atbrauci pie ''guntis dembovskis un mamma'' tad īpašniece sāka taujāt kā reģistrēsim. Teicu, ka ar dēlu sarunāts attalināti reģistrēt ko katrs var izdarīt mājās vai aizejot uz csdd. Pazvanīja dēliņam, vārds pa vārdam attalināta reģistrācija viņiem nederot vairāk, jo es tāds ģimenes cilvēks braukšu ar viņas apdrošiņāšanu veselus 90 km līdz mājām. Dēliņš, man piedāvāja atbraukt vēlreiz nu jau uz citu pilsētu rīt, protams darba laikā, tur reģistrēt (80 km vienā virzienā:) ) . Tas, ka te 4 cilvēki laiku un degvielu iztērēja, par mulsinošu faktoru uzskatīts netiek, mašīnu dabūt nevar.

Galu galā ar māti (auto īpašniece) vienojamies, ka rīt jau viņi brauks pie mums un to mašīnu reģistrēsim. Tiešām brauksiet? Nu tā, laikam, būs jādara sāka mamma.
Kratamies atpakaļ 90 km, noskaņojums tuvojas nullei, bet mums tak ir solījums visu rīt sakārtot, domājam, ka zolīdi cilvēki tomēr būs.
Atbraucam mājās, sarakstiju viņiem kur braukt.

Nākamā rītā 08: 00 zvanu, neceļ. Atkal zvanu, neceļ. Tad atnāk sms ka mašīna esot jau pārdota. Tātad astoņos vakarā viņiem neder reģistrēt, bet deviņos no rīta jau viss nokārtots. Aši.

Neviens pat atvainojies nav, nerunājot jau par iztērētā kompensāciju.

Morāle: pēc ur datiem tie cilvēki nodarbojas ar ēku remontu un būvniecību kā arī nekustāmo īpašumu pārvaldīšanu. Ja 200 eur vērtas mašīnas dēļ viņi var tik nesmuki izrīkoties ar līdzcilvēkiem, kuri izdarīja visu kas ir sarunāts, ieguldīja laiku un naudu darījuma tapšanai, kādā kvalitātē viņi jums uzbūvēs un pārvaldīs? Runāt runājamo jau runās, bet darīt daramo... Vai ja kāda atbildība, nut tad gaidiet, zvaniet, ceriet..

Ar cieņu,
Niks