www.sudzibas.lv Gunita Veide Krāpniecība - "konsultante" Eiropas fondu apguvē

Gunita Veide - Krāpniecība - "konsultante" Eiropas fondu apguvē

Neticiet! Viņa stāstīs par savu pieredzi, sakariem un pēc pāris dienām dos jums pozitīvu atbildi. Tālāk būs līgums, rokas nauda un solījums atrast banku-aizdevēju vai labu privāto fondu-aizdevēju. Nezinu, kurā stadijā viņa gatavaojās pazust, jo laikus noskaidrojās, ka tas viss ir bez jebkāda seguma. Gunita Veide atsaucās uz cilvēkiem no Latvijas ZA programmas Eiropas atbalsta programmas, kuri neko tādu nav teikuši.
Te ir vēl atsauces par Gunitu Veidi http://www.bmwpower.lv/forum_topic.php?topic=7008&start=40

H

N Nu nu... 07.05.2013

Ludzu dodiet zinu visi tie, kas ir cietusi no Gunitas Veides shemam.

M Martinskmm 09.05.2013

Zinu šo dāmīti, pāris gadus atpakaļ izkrāpa 2700 ls, bet policija tik noplātīja rokas un pateica ka tā ir civvillieta. Pieļauju ka viņai ir aizsegs tiesībsargājošās institūcijās, jo man ir zināmi vēl vismaz 4 cilvēki, kas ir cietuši no viņas. Starp citu viņai ir nopietnas problēmas ar azartspēlēm un patīk aizrauties ar balto pulveri.

H haika 09.05.2013

Par balto pulveri - izskatās, ka tā ir taisnība. Tas ir redzams sejā. Viņa pati kautrīgi pavēsta, ka ir slima ar vēzi, ka tāda nu esot dzīve. No rītiem pēc zālēm un procedūrām viņa esot sagurusi, lai zvana tikai pēcpusdienās. Viņas pēdējais nodibinājums saucas "IK Protons, finanšu projekti" un ir reģistrēts Brīvības 108-49.

G Grafiks 12.05.2013

Priekš mana uzņēmuma Gunita Veide, ar citīgu, erudītu un nealaidīgu, konrtolētu un sistematizētu darbu uzrakstīja projektu, kuram ieguvu Eiropas struktūrfondu atbalstu varāk nekā 400000 tūkstošu latu apjomā, jaunas zivju audzētavas izveidei. Gunita nekad savas intereses nav likusi augstāk par klienta interesēm. Varēju satikt viņu gan no rīta, ja bija nepieciešamība vakaros un pusdienlaikā. Muļķības haika, Tu gvelz. Gunita pilda savus solījumus. Biju un esmu apmierināts ar viņas darbu.

H haika 13.05.2013

Hei, Grafiks! Tad izskatās, ka tu vienīgais tā domā. Pārējos viņa "citīgu, erudītu un nealaidīgu, konrtolētu un sistematizētu" ir apkrāpusi. Kā tik jaukai sievietei varēja gadīties pārdot vienu un to pašu zemesgabalu 3 cilvēkiem vienlaicīgi? Laikam bija kontrole uz brīdi pazudusi? Kā var "erudīti" runāt, ka tik brīnišķīgai tēmai par Baltu tradīcijām "nauda nāks no pašas Stokholmas", un tas ir droši, un Zinātņu akadēmijā to atbalsta par 100%!!! Ja man gadījumā vajag dibināt uzņēmumu, viņa atdošot savējo - pārrakstīs nosaukumu par 2 latiem. Varu iedomāties, kas tur apakšā tam uzņēmumam. Atliek tikai parakstīt līgumiņu ar Gunitiņu, un visi dzīvos šokolādē.

S Sepatate Yan 08.03.2016

"Kā tik jaukai sievietei varēja gadīties pārdot vienu un to pašu zemesgabalu 3 cilvēkiem vienlaicīgi?". Mirkli padomājiet. Tie, kas nezin, ka Latvijā ir vienota Zemesgrāmata šajā brīdī ir brīvi, jo viņi vienkārši nezin, kas notiek valstī. Savukārt, tie, kas zin, ka ir Zemesgrāmata, acīmredzot vienkārši melo, jo neviena tiesnese nekad mūžā nereģistrēs 1 zemes gabalu 3 dažādiem pircējiem vienlaicīgi. ZG nav tā vieta, no kurienes cilvēki masveidā bēg zemā atalgojuma dēļ vai slikto laiku apstākļu spiesti - neviens neriskēs pamēģināt datoram iebarot vienu zemes gabalu 3 īpašniekiem. Tieši tāpēc ZG tik labi strādā, tur vairs nav rindas un nav nekādu iespēju kādu apkrāpt, jeb būt apkrāptam pašam. Tie, kas vēl nav pārliecināti, ka valstī vismaz viena institūcija strādā nevainojami, piezvaniet un pajautājiet, pa cik buntītē šodien Zemesgrāmatas.:)

D detektivs 22.03.2014

Gunti Veide apkrāpj cilvēkus vēl jo projām. Esam iefiltrējušies viņas klientu vidū, gribam atmaskot, sodīt, tāpēc ļoti gaidam jebkādu informāciju.

C Cirkulis 03.01.2015

Sveiki varoņi. Lai spārdītu vājāko, esat braši pietiekami?
Varu pievienoties Grafikam, pavēstot, ka arī es sadarbībā ar GV ieguvu gan ES struktūrfondu atbalstu apm 400 000 Ls apjomā, gan arī tiku pie investora. Gunita strādā profesionāli, precīzi, atbildīgi.
Balto pulveru speciālistam, kurs izpaudies augstāk, varu teikt - viņai tiešām veselība varēja būt labāka...

C Cirkulis 03.01.2015

Sveiki varoņi. Lai spārdītu vājāko, esat braši pietiekami?

J jauka11 27.04.2016

Bija negativa pieredze ari sadarbojoties ar Gunitu, ar īres telpām. Gunitas personas kods 200670-12304

V viesturs miļevskis 29.06.2017

Gunita Veide pašlaik Vācijā. No darbinieces aizņēmās naudu, unpazuda.uz telefoniem nereaģē. Faktiski krāpniece.

напишите подробнее, когда и у кого она заняла деньги и что она делает в Германии

I Inese Bruste 15.11.2018

мошенница и воровка. живет в Германии на нелегальной квартире. рассказывает басни про европейские проекты. врет непрерывно. одалживает деньги под разными предлогами.
кажется вич-инфицирована...часто в сопровождении подозрительных типов