GSM Partners.SIA - telefona iegāde

Ļoti slikta attieksme pret klientiem,gribēju pirkt telefonu par 355 eiro,vēlējos apmaksāt ar karti un dabūt pavadzīmi,biju pārsteigts kad man rupja formā atteica,jo sarēķināties var tikai skaidrā naudā.Sen nebiju saskāries ar tādu attieksmi un ēnas tirzniecību pašā pilsētas centrā'Nepirkšu tur neko un nekad!

M Matīzs 16.04.2015

Tur ir kkāds kosmoss, atieksme kā pret suni. Nopirku telefonu, pēc diviem mēnešiem sāka nerādīt daļā displeja, devos uz turieni un vēlējos rakstīt prasijuma pieteikumu. Rupji atbildēja, ka tikai labojot un naudu neatgriezīšot, jo redz ko viņš ar viņu darīšot...Kāda man starpība?? Uzstāju, ka rakstīšu prasijuma pieteikumu iedeva divas baltas, lai rakstot divos eksemplaros, attieksme vnk drausmīga, ne uz brīdi nelikās ieintresēti atrisināt problēmu... Sapratu, ka nekādu ekspertīzi viņi netaisīs, paņemu savu telefonu un devos uz Neatakarīgo ekspertīzi un uz PTAC. Tālāk jau ar viņiem komunicēs PTAC un savu naudu atpakaļ dabūšu, ja vajadzēs tiesāšos. Pat ne naudas dēļ, bet principa, jo šādi ēnu komersanti nedrīkst eksistēt, nemaz nerunājot, ka maksāt var tikai skaidrā naudā (ne ar karti, ne ar pārskaitijumu un pavadzīmes arī neeksistē) .

NEPĒRCIET NEVIENS NEKO TUR, TIKLĪDZ BŪS KĀDS DEFEKTS PRECEI, PIEREDZĒSIET TO PAŠU KO ES !