G Groteks 13.03.2009

Tauta neklausieties, tas bijušis darbinieks besījas, pats strādaja supportā!

Pasūtiet mūsu internetu, un Jūs varēsiet pārliecināties gan par lielisko servisa gan interneta kvalitāti:)

www.groteks.lv

V Vilis 17.11.2009

Pilnīgi piekrītu, Groteks tagad ir galvas tiesu pārāks par visiem pērējiem provaideriem Jūrmalā, stabilitāte lieliska, pat neatceros, kad internets nebūtu strādājis. Ātrums vienkārši pārsteidz, nebiju iedomājies, ka filma no interneta var ievilkties nepilnās 5minūtēs, ar apollo bij stundas 5 jāgaida. Paldies Groteksam, tā turēt:)

M Murdoc 22.02.2010

Emm pēdējā laikā lietojot netu - nekadas problemas nav - stabils, neraustās, BET atrums ar arzemēm ir max 2 mbps... ja iekš latvijas tas ir ap 10 mbps tad piem ar franciju vai italiju 1.6 vidēji..
Pings ar eiropas valstim 200-300+, amerikas valstim 600+... Tas nozimē - tie kas spēlē RPG spēles netā piedzīvos stiprus lagus un dissconectus.. Un majaslapā nekāda infa arī nav kas, kā un ko... ceru tas labosies..