www.sudzibas.lv Gros Auto Pilnīgs kolhozs!

Gros Auto - Pilnīgs kolhozs!

Sabojāts auto un beigās 3x dārgākas izmaksas. Šiem "mehāniķiem" tikai ar cigāriem, žurkām un burbuļiem. Pajaunas mašīnas tur cilvēki nav redzējuši.

Spararats un starteris tika bojāti pavisam citu darbu rezultātā! Vajadzēja salabot izpūtēju un salīdzinoši vieglā veidā, pie tam. "Meisters" fleksējot nost izpūtēju un metinot beigās klāt, bija tā aizrāvies, ka metāla skaidas un putekļi kaut kādā veidā tika virsū uz spararatam un aizķepināja arī auto starteri.

Rezultātā, darbinot auto bija ļoti aizdomīga skaņa, pats starteris arī švaki griezās. Skaņa tāda, ka nevis klab kā tas ir parasti pie problēmām, bet tā kā strīķējās un švīkājās. Tas viss tieši uzreiz pēc servisa, kaut arī pirms tam viss bija perfekti. Protams, gāju uzreiz atpakaļ, bet tur jau runas, ka visādi brīnumi var notikt un nav viņu vaina.
Vēlāk pie dīlera apstiprinājās, ka tās skaidiņas utt varēja būt tieši radušās no neprofesionālas rīcības.

Kopumā jāsaka, ka darbi tika veikti ļoti zemā līmenī, radīja liekus uztraukumus, nemaz nerunājot par liekām izmaksām un kavētu darbu.

Pārbaudes pie dīlera, atkārtota labošana par lielisku 10% atlaidi, kam vsp par brīvu bija jābūt, iztērēta brīvdiena no darba, ne pa tēmu ilgs darba uzdevuma laiks, kopumā man izmaksāja aptuveni 150 Eur dārgāk kā biju vēlējies un adekvāti rēķinājies.
Tas ir ar noteikumu, ka pēkšņi kaut kas cits nenotiks.

Vēl vēlētos teikt, ka darbiniekam paveicās, ka nenoskrāpēja man bamperi. Auto ir zemāks kā standarts un neiet pāri apmalēm parasti. Darbinieks vnk ar aizmuguri pārlaida pāri trotuārim tā, ka no kontaktiem, bampera maliņas burtiski mazāk par 1cm palika.

Teikšu tā. Ja tiešām interesē kvalitatīvs darbs un ir auto, ko mīlat, nekādā gadījumā neuzticiet darbus Gros Auto, nožēlosiet. Pietiekami daudz stāsti dzirdēti.

Es pats arī beigšu taupīt naudu un samaksāšu nedaudz dārgāk uzreiz pie dīlera vai speciālistu centrā kādā nevis atpakaļ saņemšu auto sliktākā stāvoklī un vēl pēc tam raizēšos kas nu tagad noticies.

BondsBonds 22.09.2017

Vai tad šie nedod kaut kādu garantiju?

iDmore 24.09.2017

..gandrīz jebkurš serviss izstumt auto un pēc tam krata galvu, ka neko nezina.. Mēs taču nedzīvojam Eiropā..

K Kristiāns Sotaks 02.10.2017

Diez vai tās skaidas tur radās no izpūtēja, Drīzāk pats spararats jau gāja uz beigām un nobeidzās

V Viktors Urbans 14.07.2019

Pilnīgi piekrītu jo es strādāju jau 15 gadus auto remonta sfērā un nekad nau bijis tā kā metinot izputeju var nogalinat starteri vai spararats. Tas ir pilnīgas muļķības ka dēļ izputeja